Rüya tabiri ara

Rüyada Yeni Eve Taşınmak

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada yeni eve taşınmak rüyayı gören kişinin hayatında güzel değişiklikler meydana getirecektir. İş hayatında attığı adımlarında başarılı olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca iş arkadaşlarının bu başarılar karşısında rüyayı gören kişiye hayranlıkları artacak ve onu örnek almaya başlayacaklardır. Bu durumu yaşayan rüya sahibi kendi çıtasını yükseltecek ve önüne yeni hedefler koyacaktır. Rüyayı gören kişi bütün hedeflerine ulaşmakla birlikte bu hedeflerinden hayırlı ve bol kazanç sağlayacağı da rivayet edilir. Tamamen olumlu bir rüya olan yeni eve taşınmak yeni başlangıçlarında habercisidir. Aşk hayatında güzel günler rüyayı gören kişiyi beklemektedir. Yeni bir aşkın habercisi anlamına gelmektedir.

Rüyada yeni eve taşınmak bütün zorlukların üstesinden gelineceği ve rahat günlerin yaklaşacağının habercisidir. Bazı yorumcular ise sağlıkla ilgili hiçbir problemin kalmayacağına dair yorumlarda bulunmaktadır. Rüyayı gören kişi çok sağlıklı günler yaşayacaktır ve varsa bütün hastalıklarını atlatacaktır. Rüyada yeni bir eve taşınan kişi eğer evliyse yeni bir çocuğunun dünyaya geleceği de yorumlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca yeni bir araba alacağı veya hayatına yeni bir şehirde devam edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada yeni ev almak; rüya sahibi evli d olsa bekar da olsa, yaşamına ikinci bir kişiyi dahil edecektir manasına gelmektedir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda; kişinin kadın bedenine olan açlığı yaşamını bölüştüğü kadının vefasından, sabrından ve sadakatinden daha önemli olmaya başlamış ve kişiden kişilik kaybettirmektedir şeklinde tabir edilir.

Ayrıca rüya sahibinin bir kadın olması durumunda; robotlaşıp aşkı, sevgiyi ve şefkati unuttuğu ve artık duygularına gereken değer ile önemi vermediği manasına gelmektedir. Alimler bu rüya sahibi er ve kadınlara, yaşamın ayrıntılı, küçük yönlerini keşfetmelerini ve bundan kaçınmamaları gerektiğini yoksa şu anda kendilerine mutluluk veya haz veren durumların da alışkanlığa dönüşeceğini ve kendilerini mutlu etmeyeceğini salık vermektedirler.

Tamamen yeniliklerle dolu bir rüyadır ve bu rüyayı gören insanları bir mutluluk kaplamaktadır ki öylede olmalıdır. çünkü rüyada yeni eve taşınmak tamamıyla olumlu bir rüyadır. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz telaşa kapılmayın ve mutlu olun çünkü güzel ve güneşli günler sizi bekler.

Rüyasında yeni bir eve taşındığını gören kişi rüyasını; hayırlı ve olumlu değişikliklere yormalıdır. Rüya sahibinin yaşamının olumlu yönde etkileneceği ve oluşan her hayırlı durumun kendisine huzur ve mutluluk getireceğine delalet etmektedir. Kişi aldığı hayırlı haberlerin içerisinde gizli olan şerleri iyice araştırıp gözlemlemeli ve değerlendirmelidir. Yoksa kendisine hayır gelen belli bir yaşanmışlıktan sonra şerre dönüşebilir.

Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre, rüya sahibi elde edeceği farklı bir statüye ve özgürlüğe yorulan bir rüyadır. Çünkü kişi yeni projeler geliştirebilecek, çok daha mantıklı düşünüp durumları büyük bir soğuk kanlılıkla değerlendirecektir. Ayrıca yapılan bir diğer yoruma göre, yeni bir eve kendisi dışında başka birinin taşındığını gören kişi, rüyasını; iş hayatındaki çılgınca denebilecek kadar riskli olan projelerinin başarılı olmasından dolayı birçok rakip ve hatta düşman edineceğine yormalıdır.

Rüyada Yeni Eve Taşınacağını Görmek

Rüya sahibinin yeni eve taşınacağını görmesi; içinde gezinen kara bir hastalık olduğu, bu hastalıktan kendisi haberdar olmadığı halde biyolojisinin kurtulmaya çalıştığı ve bunu yaparken de baya çaba sarf ettiği manasına gelmektedir. Rüya sahibi içinde bit kırgınlık olduğunu her zaman bilmekte ve dile getirmektedir. Fakat yapılan tetkiklerin eksik olması nedeniyle içindeki kara hastalıktan emin olup müdahale edememektedir şeklinde tabir edilir. Fakat kişinin sahip olduğu güçlü bağışıklık sayesinde fizyolojik anlamda organlarının kendisine yardımcı olduğuna delalet etmektedir.

Rüyayı gören kişinin kurtuluşa ermesine ve ihtiyacı olan şifayı bulmasına neredeyse ramak kaldığı anlamına gelir ve hayırlara yorulur. Umutların ve hayallerin boşa çıkmayacağına, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına delalet eder.

Rüyasında yeni bir ev görmek; kişinin şu anda içerisinde yaşadığı çatının altında kendisini güvende hissetmediği, huzursuz, mutsuz, karamsar ve umutsuz hissettiği manasına gelmektedir. Rüya sahibi kendisini içine çeken bu olumsuz duygu okyanusundan çırpına çırpına çıkmaya çalışmakta ve maalesef uzunca bir süre göremeyeceği bir gök yüzünün hayallerini kurmaktadır şeklinde tabir edilir. Beklenen içsel güçlerle kişinin kendisine vaat ettiği güzel, güneşli ve yeşil günler biraz uzun bir zaman sonrasında kendisini beklemektedir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Taşınılan Yeni Evden Korkmak

Rüyada yeni taşınılan evden korkmak; geçilen eve halen alışılmadığı, belli bir süre sonra alışılacağı ve aslında rüya sahibinin var olduğu her yerde kendisini en çok güvende hissedeceği eve kavuştuğu manasına gelmektedir. Rüya sahibi, kendi kendine uyguladığı belli bir oryantasyon sürecinden sonra taşındığı eve alışacak, sevecek ve güvenecektir. Kendisini sahip olduğu bu dört duvardan dolayı çok fazla şanslı sayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada Taşınılan Yeni Evde Temizlik Yapmak

Rüyada yeni taşınılan evde temizlik yapıldığını görmek iki şekilde yorumlanmaktadır. Eğer kişi kendisi temizlik yapıyor ise bu rüyası; geçmişinden kalan, bilincini gıcıklayan veya dürten bazı olumsuzlukları bilinç düzeyine çıkarıp halletmeye çalıştığı manasına gelmektedir. Rüya sahibi ruhunu arındırmaya ve fikirlerini temizlemeye çalışmaktadır. Çünkü kabuslar görmekte, ikili ilişkilerinde sıkıntılı taraf durumuna düşürmekte kendini ve yaşamında sürekli özür dileyen birine dönüşmüştür.

Rüyada yeni evden eski eve taşınma, rüyası kişinin kendisinin taşındığını veya bir başkasının taşındığını görmesine göre yorumlanabilir. Eğer kişi, kendisinin yeni evden eski eve taşındığını görüyor ise, rüyasını; yaşamı ile alakalı aldığı bir kararının aslında düşündüğünden çok daha önemli olduğuna yormalıdır. Rüya sahibi aldığı veya alacağı kararın herhangi bir karar olduğunu düşünmekte ve maalesef gereken hassasiyeti göstermeyip iyi bir değerlendirme yapmadan kararını vermektedir şeklinde tabir edilir. Kişinin gereken önemi vermesi durumunda attan inip eşeğe bindi durumuna düşmeyeceğini dile getirmektedirler din alimleri.

Ayrıca rüya sahibi, bir başkasının yeni evden taşınıp eski eve geçtiğini görmesi; evini taşıyanın artık kurtarılamaz suçlara bulaştığı ve işlediği suçlardan pişmanlık duymadığı manasına gelmektedir. Aynı zamanda görülen kişi, zamanı geldiğinde rüya sahibine karşı da aynı şekilde davranıp aynı suçları işleyecektir, şeklinde tabir edilir. Alimler rüya sahibinin, yaşamına kimleri dahil ettiğine dikkat etmesi gerektiğini, hayatını sokakta bulmadığının farkına varıp her anını her önüne gelene açmaması gerektiğini salık vermektedirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1452