Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yengeç Görmek

Eylül 24, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada yengeç görmek, bazen iş ve ev durumlarınızda bazı aksaklıklar olduğuna ve bundan dolayı zahmet ve zorluk çektiğinize işaretle tabir olunur.

  • Rüyasında bir yengeç tuttuğunu (yakaladığını) gören kim­se, düşmanına galip (üstün) geleceğine işaretle tabir edilir.
  • Rüyasında yengeç eti yediğini görmek, bin bir meşakkat çekerek zorluk içinde para kazanıp mal sahibi olacağınıza işaretle tabir olunur.

Bazı Yorumculara Göre Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç görmek, korkunç, hilesi anlaşılamaz, kendisine müracat edilmesi kolay olmayan ve arkadaşlığı çetin bir kişiye yorumlanır. Rüyada yengeç yediğini görmek, haram mala kavuşmaya işâret eder.

Güvenilir olmayan, düzenbaz, müracaat edilmesi kolay olmayan bir adama işaret eder. Yengeç yiyen kimseye uzak bir yerden bir hayır ve fayda gelir.

Rüyada yengeç görmek,korkunç, hilesi anlaşılmaz, kendisine müıacat edilmesi kolay olmayan ve arkadaşlığı çetin bir adama yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1497

Rüya Sitesi Linkleri