Rüya tabiri ara

Rüyada Yenge Görmek

Kasım 20, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yenge görmek, genellikle iyi bir hadise ile yorumlanmaz. Aile içinde ve akrabalar arasında yaşanacak sıkıntılı durumlar, tartışmalar, mal mülk konularının paylaşımıyla ilgili yaşanacak olumsuz olayları içerir. Rüyada yenge görmek kararsızlık anlamı taşır.Girilecek işteki kararsızlık kişiye sıkıntı ve buhran verecektir. Rüyada yenge aile bağlarının kopukluğu demektir. Rüya sahibinin ailesine düşkün olmaması ve kendini akraba çevresinden tamamen soyutlaması anlamına gelir.

Kirmani(r.a)’ göre rüyada yenge görmek anne tarafı ile açıklanır. Kişiye anne tarafından bir akrabası tarafından yardım edilmesine ya da o kişiden hayırlı haber almasına işaret eder. Rüyada görülen yenge kişinin yeni biriyle tanışıp evlenmesine de yorumlanır.

Eğer evli ise kurulacak bir iş ortaklığı ve çok hayırlı bir maddi kazanca delalettir. Yenge gören kişi biri ile münakaşaya girmek zorunda kalabilir ve canı sıkılır.

Rüyada yengeye sarılmak, hayra yorulmaz. Yaşanacak tatsız hadiselere, çözümlenemeyen olaylara işarettir. Bazende hane içine girecek bir kadının kötü niyetli davranışı, dedikodusu demektir. Diğer anlamı ise olumludur. Hedeflenen konuların gerçekleşmesi ve refaha ermek demektir.

Rüyada yengeyle kavga etmek, kişinin kendisini kıskanan biriyle tartışmaya girmesi ancak bu tartışmadan galip gelmesini ifade eder. Dikkat edilmesi gereken akrabalara da yorumlanır. Yakında patlak verecek can sıkıcı durumlar olabilir. Bu kişi iş yaşamından ayağını kaydırmak isteyen kötü niyetli biri olabilir.

Rüyada yenge öpmek, yeni tanışılan ve kısa zamanda güven kazanacak hayırlı insana işarettir. Bu kişi ile girilecek ortaklıkta başarı ve şans yükselecektir. Diğer yorumu ise kişinin hayatını tümüyle değiştirmesidir. Yeni iş kurmak ya da bulunduğu şehir değiştirmek ile yorumlanır.

Rüyada yengeyle tartışmak, evlilik hayatında yaşanacak tatsız durumlara ve bunlardan kaynaklanan ayrılıklara işaret eder. Ticari iş yapan kişinin beraber çalıştığı insanlara çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde bundan doğacak maddi zarara yorumlanır.

Rüyada yengeyle konuşmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi hayırlı şeyler konuştuğunu görüyor ise alınacak güzel haber ve keyifli zamanları ifade eder. Şayet olumsuz konuşmalar geçiyor ise mutsuz olmaya ve kıskanç kimselere delalet eder.

Rüyada ölmüş yengeyi görmek, hayırlı yorumlanır. Hane içinde zor durumda olan birinin sıkıntısının biterek rahata ermesi ile açıklanır. Aynı zamanda çok özlenen birinden haber alınması ve çok mutlu olunması anlamına gelir. Sağlık konusuyla ilgili yaşanacak yeni ve hayırlı değişiklikler olacak demektir.

Rüyada yengeyi hamile görmek, yüksek kazanç ile yorumlanır. Bir kişinin yardımıyla yükselmeye ve iyi bir mevkiye erişmeye işarettir. Rüyada yengeyi hamile görmenin olumsuz anlamı da vardır. Bir kişi tarafından dedikodu malzemesi olacağınıza, bu kişinin düşmanlığını kazanacağınıza delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3712