Rüya tabiri ara

Rüyada Yemiş Yemek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yemiş yemek, anlayışlı yaşlı tanıdığa, bol berekete, mala gelecek fazlalığa, birkaç gün içinde duyulacak sevindirici gelişmelere, bonkör kimseye, mutluluğa kavuşmaya, planların gerçekleşeceğine, paranın verimli olmasına, memuriyette makama çıkacağına, bonkör kimseye, zahmetsiz elde edilen mala, dingin olacağına işarettir. Bunlarla birlikte istenmeyen bir sorunla yüzleşileceği ne, düşmanlık görülmesine, çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, maddi kayba, sıkıntıya yaşantıya delalet eder.

Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu rüya mağlubiyetten sonra gözlediği daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında düşlediği itibara, sıkıntılara göğüs gererek istediği ganimete, uğraşlarının sonunda düşlediği varlığa yorulmak tadır. Rüyada yemiş yemek, yakında hayırlı bir haber alarak sevinileceğine işarettir. Rüyada taze yemiş, yani meyve görmek, devamlı rızka, kuru meyveler, devamı olmayan rızka delalet eder. Rüyada yemiş yediğini görmek aynı zamanda, hastalıklardan şifa bulmaya ve devamlı afiyete delalet eder.

Rüyada yemiş yemek, yoksul için zenginliğe, zengin için çok mala, bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa bulmaya, sevinç ve neşeye, yararlı işlere, ilme, nakit paraya delalet eder. Başka bir yoruma göre de, insanın yüksek ihtimalle sevdiği birini kaybedeceğine, sağlık problemi yaşayacağına, acı bir ölüme, işinin değerini bilemediğine, manevi doyumsuzluk yaşayacağına, nişanlısını aldatacağına, babasını üzeceğine, kardeşine zarar vereceğine, mes’uliyet bilincinin olmadığına, ahiret hayatını önemsemeyeceğini, kıymet yitirmeye, sıkıntıya, kötü bir haber alacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Diğer bir yorumcusuna göre de rüyada yemiş yemek, değersiz biri olduğuna, evcil hayvanının öleceğine, sorunlu biri olduğuna, ticarette atılıp başarısız olacağına, ciddi sağlık problemleri yaşayacağına, birinin dinden çıkmasına sebep olacağına, çocuk sahibi olamayacağına, okul hayatında bazı sorunlar yaşayacağına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir. Bazı rüya yorumcuları da: annesine zarar vereceğine, kansere yakalanacağına, evini satacağına, kötü bir haber alacağına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2605