Rüya tabiri ara

Rüyada Yemek Yerken Boğulmak

Mayıs 7, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yemek yerken boğulmak rüyayı gören kişinin işle yada sosyal hayatı ile ilgili olarak yaşadığı bir sorundan ötürü büyük bir zararla yüzleşmek zorunda kalacağına, bu zarardan kurtulmak için planlar ve çalışmalar yapacak ancak bazı kişilerin araya girmesi sebebi ile başarısız olacağına ve epey sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada yemek yerken dişinin düştüğünü görmek kaçan fırsatların yakalanması sayesinde yaşanan mali krizin hızlı bir şekilde sonlanacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, gönül işleriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına ve kötü bir alışkanlıktan vazgeçileceğine işarettir.

Rüyada yemek yerken diş çıkması hedefe ulaşmak için gidilen yolda büyük başarılar elde edileceğine, yeni bir hayat kurulacağına ve bu hayatta mutlu huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada yemek yerken ağızdan kıl çıkarmak istediği işe alınması için gereken bilgi donanımına sahip olması amacıyla gideceği bir kursa işaret eder.

Rüyada yemek yerken tıkanmak bir sorunun çözüleceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlayacağına, hane içindeki sorunların sonlandırılması için çaba sarfedeceğine ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada yemek yerken kusmak güzel bir başlangıcın olcağına işaret eder. Kişi, kendisini çok yüksek bir mevkiye terfi ettirecek bir çalışma içine girecek, kişisel sorunlarını dışarıya belli etmeden kendi içinde halledecek, yaptığı bütün işlerde büyük başarı elde edecek ve her daim mutlu olacak anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3528