Rüya tabiri ara

Rüyada Yemek Yerken Ağızdan Kıl Çıkması

Şubat 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yemek yerken ağızdan kıl çıkması gören kişinin güzel bir haber alacağına rivayet edilir. Şayet rüya yorumcuları bu hususta iki ayrı görüşe varmıştır. Birinci görüşe göre rüyayı gören kişinin dünya hayatında iş veya aile yaşamından çok sevdiği ve özlediği bir kişi ile karşılaşacağına veya sürprizler alacağına yorumlanır. Özellikle beklenen bir kişi var ise kısa bir sürede geleceğine ve rüyayı gören kişiyi çok sevindireceğine işaret eder. Diğer rüya yorumuna göre ise rüyasında yemeğin içerisinde kıl veya saç çıktığını görmek rüyayı gören kişi tarafından hayırlı olmayan bazı durumlar ile karşılaşacağına yorumlanır. Bu durumlar yüzünden kişinin sıkıntı çekeceğine ve işlerinin kötü gideceğine rivayet edilir. Aynı zamanda dost gibi görünen bazı düşmanların olduğuna da rivayet edilir.

Bu rüyayı gören bayan veya erkeğin çok sevineceği bir olay ile karşılaşacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin eğer ki beklediği biri varsa veya beklediği bir iş projesi varsa kısa bir süre içerisinde kavuşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin üzüntüler ile karşılaştığına ve yaşadığı bazı olumsuzluklar yüzünden yüzünün gülmediğine rivayet edilir. Ancak tüm sıkıntı ve sorunların artık biteceğine işaret eden bu rüya, rüya sahibine müjdeleyici olarak gösterilmiştir. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında veya aile yaşamında bazı düşmanlarının olduğuna ve bu düşmanlar yüzünden kişinin huzurlu bir yaşam sürmediğine işarete edilir. Şayet çekilen bu çilelerin veya düşmanlar tarafından yapılan kötülüklerin artık biteceğine ve rüyayı gören kişinin çok güzel günler göreceğine rivayet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1596