Rüya tabiri ara

Rüyada Yemek Vermek

Rüyada yemek vermek; çok geniş şekillerde yorumlanabilir. Bundan dolayı rüyanın görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada yemek verilmesi hayır olarak söylenirken bir başka yorum olarak da belalara işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada gö...

Rüyada yemek vermek; çok geniş şekillerde yorumlanabilir. Bundan dolayı rüyanın görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada yemek verilmesi hayır olarak söylenirken bir başka yorum olarak da belalara işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yemeğin en güzel anlamı rızka işaret etmesidir. Eğer bu durum olumlu bir şekilde gerçekleşiyor ise yaşanacak olayların hayra yorumlanması eğer olumsuz bir şekilde gerçekleşiyor ise bu rüya şer şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi kendisini başka kişiler ile birlikte aynı kap içerisinde yemek yediğini görüyorsa bu rüya o rüyayı gören kişinin oldukça kanaatkar biri olduğuna işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi yaşamı boyunca aç gözlü olmayarak elinde bulunanlar ile idare etmeyi bilen ve kimsenin malında mülkünde gözü olmayan, gerektiği zaman da elinde olanları sevdikleri ile sorunsuz bir şekilde paylaşan bir kimseyi yansıtmaktadır.

Rüyasında altın kaptan yemek yediğini gören kişi ya da yemek yediği kabın gümüş olduğunu gören rüya sahibi kişi için gördüğü bu rüya çok güzel bir şekilde yorumlanmaz. Altın ve gümüş haram mallar arasında yer almaktadır. Bu rüyayı gören kişininde haram mallara el süreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda bu rüyayı gören rüya sahibi kişinin çeşitli günahkar işleyeceği ve aç gözlü bir insan olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer rüya sahibi kişi kalabalık olan bir ortamda yemek yediğini görüyor ise hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin kısa bir düre içerisinde büyük bir ün ve büyük bir şöhret sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok kısa zamanda yükselişe geçeceği ve kendini tüm insanlara kanıtlayacağının bir habercisi olarak yorumlanır.