Rüya tabiri ara

Rüyada yemek görmek

Mayıs 17, 2017 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada yemek görmek
Rüyada yemek görmek, rızkın genişlemesine, müjdeli bir habere yorumlanır.

Rüyada yemek pişirmek
Rüyada yemek pişirmek, ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize, faydalı işlere, murada ermeye işaret eder. Rüyada yemek pişirmek, rüya sahibi muradına kavuşur. Bu rüya hayır ve bol rızkla yorumlanır.

Rüyada yemek yemek
Rüyada yemek yemek, rejim yapıyorsanız rüyanız onunla ilgilidir, daha ileri yoruma gerek yoktur.

Rüyada yemek yemek, yeni edinilmiş fikirler, idealler, inançları (“İnsan yediği şeydir”, atasözü gibi) simgeler.
Gizemcilik açısından rüyada yemek yemek toprağın enerjisini alma ve maddi dünyada dönüşümü sağlama yollarından biridir. Ayaklarınızın yere sağlam bastığından emin olun.

Simgesel açıdan Rüyada yemek yemek, yaşamınızda fiziksel, zihinsel ya da ruhsal bir açlık mı söz konusu? Öyleyse bu derece güçlü olan açlığınızı giderecek besinin ne olduğunu bulun ve sağlıklı büyümenizi başlatın (ya da sürdürün).

Mevcut yemek yeme alışkanlıklarınızın yansıması olabilir. Doğru düzgün yemekler mi yersiniz, yoksa abur cuburla mı öğün geçirirsiniz? Düşünüzün size ne söylemeye çalıştığını düşünün ve diyetinizde uygun değişikliği yapın.

Cassandra Eason’a göre: Rüyada yemek yemek “Fiziksel ilgiden veya seksten yoksun kalmış, eğer Rüyada yemek için para ödüyorsanız, aşkın veya arkadaşlığın bedelini çok yüksek ödüyor olabilirsiniz. Diyetteyseniz, rüyada bir ziyafet görebilirsiniz. Ama bu, belli bir ihtiyaç ya da arzuyu karşılamanız gerektiğini de gösterebilir.”

Cassandra Eason’a göre: Rüyada yemek yemek “Haz veriyorsa, örneğin bir şölenin tadını çıkarıyorsanız, bedeninizden ve temel sezgilerinizden hoşnut olduğunuza işaret eder; her türlü bedensel zevki temsil eder.

Rüyada insanlar arasında yemek yemek
Rüyada insanlar arasında yemek yediğini görmek, itibarı­nızın ve şöhretinizin artacağına delalettir.

Rüyada bir tabaktan yemek yemek
Rüyada bir tabaktan yemek yemek, kana­atkârlığa işarettir.

Rüyada tek başına yemek yemek
Rüyada tek başını yemek yemek, üzüntünün işaretidir. Kendinize dikkat etmeniz ve davranışlarınıza çeki düzen vermeniz gerek.

Rüyada birçok insan ile yemek yemek
Rüyada birçok insanla yemek yediğinizi gördüyseniz, bolluğun ve bereketin habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız.

Rüyada garson görmek
Rüyada garson görmek, yakında önemli bir mektup alarak çok sevineceğinize işaret eder. Rüyada garson görmek, gördüğünüz garsonun güzelliği, elbisesi veya güzel kokması oranında iyi habere işaret eder.

Rüyada bir menüyü incelemek
Rüyada bir menüyü incelemeniz yaşamınızda bir seçim yapacağınızı ve sizin için neyin iyi olduğuna karar vereceğinizi ifade eder. Ne tip bir yemek seçtiğinizi hatırlayın ve ne anlama gelebileceğini düşünün.

Rüyada lokantada yemek yemek
Rüyada lokantada yemek yemek, zahmet çekilmeden elde edilecek mala ve hafif geçirilecek bir rahatsızlığa işaret eder.

Rüyada temiz bir lokantada yemek yemek
Rüyada temiz bir lokantada yemek yediğini gören, istediği bir işin sahibi olur.

Rüyada lokantada yediği yemeğin parasını ödeyememek
Rüyada lokantada yediği yemeğin parasını ödeyememek, aşk ve dostluk için fazla ağır bir bedel ödemeye çalışıyor olabilirsiniz.”

Rüyada bir ziyafete katılmak
Rüyada bir ziyafete katılmanız yaşamın farklı yönleriyle tanışacağınıza ve çok eğleneceğinize işaret eder. Aynı zamanda yakında bir bolluk döneminin geleceğini ve hoş sürprizler olacağını da gösterebilir.

Rüyada bir ziyafete geç kalmak
Rüyada bir ziyafete geç kalmanız kişisel özelliklerinizin sosyal ilişkilerinizi engellediğini anlatıyor olabilir.


Rüyada masadan aç kalkmak
Rüyada masadan aç kalkmanız bir çabanın sonucunu alamayacağınız, bir sorunuzun yanıtsız kalacağı, bir durumdan beklediğinizden daha az yarar sağlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada yemek yerken suçluluk duymak
Rüyada yemek yerken suçluluk duymak ya da rüyada başkaları çok yemek yediğinizi düşünüyorlarsa, gerçek hayatta kendinizi fiziksel muhabetten ya da cinsellikten mahrum hissedebilirsiniz.

Rüyada sahur yemeği yemek
Rüyada sahur yemeği yemek, tövbe etmeye, hidayete ermeye ve az olan rızka işaret eder.

Rüyada ciğer yemek
Rüyada ciğer yemek, hayatınızın kolaylaşa­cağına, kolay kazanılan mala, çocuk sahibi olmaya işaret­tir.

Rüyada pişmiş ciğer yiyen yoksulluk ve sıkıntı çek­mez, evlatları tarafından sevilir, maddi ve manevi destek görür, hayırlı bir evlada sahip olur.

Rüyada yahni yemek
Rüyada yahni yemek, yakın çevre­nizden birisinin münasebetsiz konuşmasından dolayı üzü­leceğinize, geveze, boş konuşan kimseye, fitne ve dediko­duya işarettir.

Rüyada köfte yemek
Rüyada köfte yemek, aile içinde gelişecek hadiselere, aile fertlerinin size bağlılığını işaret eder.

Rüyada pide yemek
Rüyada pide yemek, kısmetinizin açılacağına, kolay elde edilecek mala ve mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada rosto yemek
Rüyada rosto yemek, çağırıldığınız bir davete gitmeyeceğinize, sizinle anlaşmak isteyenlere olumsuz cevap vereceğinize, bu günlerde sıkıntıda olduğu­nuza işarettir.

Rüyada paça yemek
Rüyada paça yemek, yetim malı yemeye ve en şerefli insanlardan menfaat görmeye işaret eder.

Rüyada mantı yemek
Rüyada mantı yemek, hayırlı bir iş konuşmak için aile efradınızla bir araya geleceğinize, müjdeli bir haber alacağınıza, kendisinden fazla fayda ve menfaat göremeyeceğiniz bir paranın yada malın elinize geçece­ğine işaret eder.

Rüyada lahmacun yemek
Rüyada lahmacun yemek, mide rahatsızlığına yakalanacağınıza ve sıhhatinize daha dikkat etmenizin gereğine yorumlanır.

Rüyada kandil simidi yemek
Rüyada kandil simidi yemek, müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada ebegümeci yemek
Rüyada ebegümeci yemek, hasta ise şifa bulur, sağlıklı ise iyilik görür. Rüyasında ebegümeci yiyen mide hastalığına yakalanmaz, geçim darlığından kurtulur, dine para geçer.

Rüyada abur cubur yemek
Rüyada abur cubur yemek, imanı zayıflamış, uyuşukluk içinde manevi yönden zayıflamış kimseyi işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1808