Rüya tabiri ara

Rüyada Yeğen Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Beklenmedik, güzel haberleri müjdeler. Rüyada yeğen görmek kötü bir dönem geçiren rüya sahibinin tam da ihtiyacı olduğu bir anda şansının yüzüne güleceğine delalettir. Gelen güzel haberin birbiri ardına bir yığın güzel kapının açılacağı, bu sürecin rüya sahibini deşarj edeceğini ve bununla iş hayatında kendini geliştireceği rivayet edilir. Malum gelişmelerin hayatta sağlıklı temeller üzerinde gerçekleşmesinden ötürü kalıcı olacağı işaret edilir.

Rüyada Erkek Yeğen Görmek

Rüya sahibinin özgüven konusunda sıkıntı yaşadığının habercisidir. Hayatına yön verirken yaşadığı kararsızlıkların, fikirlerinin çok kolay bir şekilde manipüle edilmesine sebep olduğu rivayet edilir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin güzel insanlara sahip olduğunu işaret eder.

Rüyada Kız Yeğen Görmek

Hayali kurulan bir işe girmek adına adım atılacağını, geç de olsa o işte bir şans yakalayacağı rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin ikili ilişkilerinde karşısındaki kimsenin düşüncelerine değer verilmediği tabir edilir.

Rüyada Abi Görmek

Korkuların ve endişelerin son bulacağına delalet olan hayırlı bir rüyadır. Rüyasında abisini gören kimsenin hayatında sıkıntılı olan konuların biteceği rivayet edilir. Hanesine bolluk ve bereketin geleceği ve kendisini mutlu eden bir hayata sahip olacağı tabir edilir.

Rüyada Dayı Görmek

Hanede özellikli olarak konuşulması gereken bir konunun açığa çıkacağını ve bu durumun aile ya da akraba fertlerinden birinden yardım almadan kolayca çözülemeyeceği işaret edilir. Ancak bu konunun çözülmesinin ardından sıkıntıların son bulacağı rivayet edilir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1537