Rüya tabiri ara

Rüyada Yazma Almak

Nisan 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yazma almak, hayırlı ve güzel hadiseler yaşanmasına delil sayılır. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı kısmeti ve onunla yaşanacak uzun ve mutlu bir ömür şeklinde tabir edilir. Bireyin gönül işlerinden yana şansının dönmesine ve huzur bulmasına yorulur. Aksiliklerin son bulmasına, işlerin yoluna girmesine, rüyayı görenin yüzünün gülmesine işaret eder. Aile hayatındaki mutlu geçim manasına gelir. Başından eşarbı çıkarmak, başörtüsünü insanların içerisinde açtığını görmek, başörtüsünün rengi ne mana ifade eder. Yeşil eşarp, mutlu bir aşk evliliği, kırmızı, beyaz, kara başörtüleri ani evlilik manasına gelir.

Rüyada başörtüsü görmek, kocadır. Yazmanın genişlik ve büyüklüğü kocanın refahına; ufaklık ve darlığı ise, kocanın sorun içerisinde olmasına işarettir. Rüyada yazma görmek, halinizden memnun ve kanaatkar bir kimse olduğunuza işaret sayılır. Başınıza başörtüsü örtmenizi görmeniz, çevrenizdeki kişilerle iyi geçindiğiniz ve onların da size karşı saygılı olduklarını gösterir.

Rüyada yazma görmek ve bağlamak, Rüyasında yazma bağladığını gören bireyin zor gününde beraberinde olan arkadaşları olduğuna ve arkadaşlıklarının da öyle üç beş ay değil hayat boyu sürdüğüne tabir edilir. Rüya sahibi arkadaş konusu ile alakalı çok seçicidir bu yüzden etrafında yalan hatalı şahıslar yoktur.

Rüyada yazma almak, aşktan yana hayır bulmaya işaret sayılır. Allah (cc) rüyayı görene aradığı gerçek mutluluğu bulacağı bireyi sonucunda nasip edecek ve onunla dünya evine girip mutlu olacak demektir.

Rüyada yırtık yazma görmek, evdeki hesabın çarşıya uymamasına işaret eder. Rüya sahibi hayatıyla alakalı planlar yaparken, hayatın karşısına çıkardıkları tamamen değişik olacaktır. Birey bu sefer bütün planlarını tekrar gerçekleştirme mecburiyetinde kalacaktır.

Rüyada yazma görmek ve başkasına vermek,Rüya sahibinin mutlu olmasını çok istediği, çok sevdiği, onun yüzünün gülmesi amacıyla dua ettiği bir yakının güzel haberlerini alıp çok sevineceği manasına gelir. Bu birey rüya sahibinin nazarında çok özel ve çok mühim kimsedir.

Rüyada siyah yazma görmek, Siyah yazma rüya sahibinin itimat edilir olup olmadığından kuşku ettiği birinin varlığına işaret eder. Rüyayı gören bu bireyin bir türlü arkadaş veya düşman mı olduğunu anlayamayacak, bu amaçla da onunla temasını son derece mesafeli tutacaktır. Rüyada yemeni görmek, tok gözlü, ufak şeylerle mutlu olabilen, alçak gönüllü ve yaşamdan büyük beklentileri olmayan birey ile yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5170