Rüya tabiri ara

Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, öncelikle rüyalar kişilerin bilinç altında yatan durumların zihinsel olarak uykuda yansımasıdır. Bu yüzden kişiler çoğu zaman rüyalardan etkilenmekte ve etkisinden de uzun süre kurtulamamaktadırlar. Kimi zaman gün i...

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, öncelikle rüyalar kişilerin bilinç altında yatan durumların zihinsel olarak uykuda yansımasıdır. Bu yüzden kişiler çoğu zaman rüyalardan etkilenmekte ve etkisinden de uzun süre kurtulamamaktadırlar. Kimi zaman gün içerisinde yaşanılan kimi zamanda geçmişten gelen hassasiyet gösterilen olayları kişiler rüyalarında görebilmektedirler. Kimi zaman da rüyalar hayattan izler taşıyabilmektedirler. Bazı kişilerde enerjiden kaynaklı gündelik hayatında da aynı durumlar gerçekleşebilmektedir.

Diyanete göre rüyada yazın ortasında kar yağdığını görmek, rızka yorumlanır. Kişinin hayırlı kazancına, bol rızklı bir döneme girmesine, işlerinin açılmasına yorumlanabilmektedir. Aynı zamanda rüyada karın üzerinde yürüdüğünü gören kimse, hiç beklemediği bir yerden fayda göreceğine, iyi işler başaracağına yorumlanır.

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, başka bir yoruma göre de, maddi sıkıntılardan kurtulup yepyeni bir döneme girmeye, iyi bir arkadaşlığa veya birlikteliğe, sosyal yaşamda mutluluğa, yetenekli işler peşinde koşmaya ve başarmaya tabir olunur. Olumsuz anlamda rüyada yazın ortasında kar yağdığını görmek, ferahının ve huzurunun açmasına, korktuğu olayların ve durumların gerçekleşmesine, iş yaşamında sıkıntıların yaşanmasına ve üzüntüye, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmada zorluk yaşamaya, zor ve sevimsiz bir duruma düşmeye dalalet eder.

Geniş bir çerçeveden bakıldığında ise, böyle bir rüya gören kişi sıkıntı çekerek kavuştuğu paraya, çekilen sıkıntıların sonunda kavuşulan ferahlığa ve toplu paraya, cefa çekildikten sonra hak edilen sefaya ve beceriye işarettir.

Bir başka yoruma göre ise, gören kimsenin ağır bir hastalığa yakalanabileceğine ve bu durum kişiyi ciddi sıkıntılara sokabileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada yazın ortasında kar yağdığını görmek bir çok şekilde tabir edilmektedir. En fazla, geniş rızka, huzurlu yaşama, bol paraya, askerlik, musibet olarak yorumlanabilmektedir. Tabi ki bu yorumların tek başına yapılması tam doğruluk barındırmaz. Rüyanın bütününe bakmak daha faydalı olacaktır. Çünkü bazı durumlarda rüyanın yorumu değişebilmektedir. Bunun için rüyanın bütününe bakmak gerekir.