Rüya tabiri ara

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada yavru kedi görmek, bir çok insanın rüya görmesi oldukça bilinç altı olabilir. Bazı zamanlarda ise kişi veya kişilerin yaşantısında başına gelecek olan bir olayın sinyali olabilir. Rüyada yavru kedi sevmek rüya sahibinin yakını tarafından bir nankörlük göreceği anlamına gelmektedir. Bazen kendi aileniz kadar değer verdiğiniz insanların size hiç beklemediğiniz bir anda sizi hayal kırıklığına uğratması oldukça üzücü bir durumdur. Görülen rüyada ise kedi nankörlüğü anlatmaktadır. Başka bir yoruma göre rüya sahibinin mal varlığı var ise onu kaybedeceği anlamına gelir. Kısacası kedi görmek pek hayır sayılmamaktadır. Fakat rüyayı gören kişiler tarafından hayırlara vesile olmasını dilemektir. Bazı durumlarda ise görülen rüyayı nasıl yorar iseniz öyle gerçekleşebilir. Kedi nankörlüğü simgeler bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin kedi görmesi rüya sahibini huzursuz edebilir. Rüyada yavru kedi beslemek aile bireylerinden biri ile tartışma yaşayacağı ve rüya sahibinin üzüleceği anlamına gelir. Bazı yorumlara göre rüyayı gören kişinin bekar ise evlilik, yapacağı ve yaptığı evlilikte eşi ile anlaşamayacağı olarak yorumlanır.

Rüya sahibi evli ise yeterince eşi ile ilgilenmiyorsa bu rüya o kişiye işaret olarak rüyada görür. Eşini ihmal ettiği için kişi rüyasında yavru kedi görebilir. Rüyada görülen yavru kedi ilgisizlik ve eşe verilen destek azaldığı anlamına gelir. Rüyada görülen yavru kedinin rengi son derece önemlidir. Yavru kedinin rengi siyahsa, ilgisizlikten ve ihmal edildiği düşüncesiyle eşlerin birbirine arka döneceği, dargın olacağı anlamına gelir. Yavru kedinin rengi sarı ise, eşler arsında olan ilgisizlikten dolayı eşlerin birbirlerinden soğuduğu anlamına gelir. Rüyada görülen kedinin rengi beyaz ise, eşler arasında olan ilgisizliğin fark edilip, aralarının düzeleceği anlamına gelir.

Bir çok alim ve rüya tabircileri bu rüyayı farklı yorumlayabilir. Başka bir alime göre rüyada yavru kedi görmek, biriktirilip saklanılan paranın birden kaybolacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin elindeki biriktirip, sakladığı paranın bilinçsiz harcama sonucu birden kaybolacağını belirtir. Rüya gören kişi harcamalarına dikkat etmesi gerektiğini alimler tarafından belirtilmiştir. Rüyalar bazen kişilere yol gösterici bir işaret olarak bilinir. Rüya sahibini gördüğü rüya sonucu bu yorumlara dikkat ederek kendine yol göstermesi gerekir. Görülen rüyalarda kişilerin medeni hali son derece önemlidir. Rüyada yavru kediyi gören kişi bekar ise, bir bayanla tanışacağına işarettir ve evlilik yolunda ilerleneceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi gördüğü rüyayı hayırlara vesile olması için rüyayı kendi kendine anlatması gerekir. Rüya anlattıktan sonra üzerine 1 bardak su içip, yüzünü yıkaması gerekir. Yapılan bu durum rüyanın etkisini gösterip hayırlı sonuç olması alimler tarafından belirtilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek bu rüya çoğunlukla çevrenizdeki sevdikleriniz ile çok fazla zaman geçirmediğinize, ilgilenmediğinize ve herkesi ihmal ettiğinize delalet olmaktadır. Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin başka bir kimseyi korumasına, ona destek vermesine ve her konuda ona yardım edeceğini işaret etmektedir. Rüyasında kedi gören kişinin sevdiği bir arkadaşının ya da çok yakın olan bir dostunun ona ihtiyaç duymasına ve yardım etmesini beklediğine işarettir. Ayrıca rüyada kedi yavrusunu görmek, bazen rüya sahibinin çok az miktarlarda ufak paralar kaybetmesi şeklinde de yorumu yapılmaktadır. Eğer rüyasında kedi yavrusu görmüş olan rüya sahibi o kediden korkmuş ise, iş hayatında bir takım sıkıntılardan dolayı endişe duyduğuna tabiri yapılmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında görmüş olduğu yavru kedi eğer dişi ise, rüya sahibini bir kadın tarafından çok ciddi anlamda üzüleceği şeklinde rivayet olunmaktadır.

Rüyada Kedi Yavrusu Bulmak özellikle rüyada görülen yavru kedilerin renklerine göre farklı anlamlarda tabiri yapılmaktadır. Mesela rüyada beyaz renkte kedi yavrusu, siyah kedi yavrusu, sarı renkteki kedi yavrusu ve farklı renklerdeki kedi yavrularının hepsinin farklı olarak rüya tabiri yapılmaktadır. Eğer kişi rüyasında beyaz renkte bir yavru kedi görmüş ise, rüya sahibini çok seven ve ona çok değer veren bir yakının üzeceğine tabiri yapılırken, aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendisine değer veren kişiye karşıda günah işlemesi şeklinde yorumu yapılır. Rüyasında sarı renkli bir kedi yavrusunu görmek, çoğunlukla kötü olan bir kadına rivayet edilmektedir. Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin hem çok güçlü olduğuna, hem de bu gücü kendi ruh halinden aldığına ve çok yaratıcı bir kişilik olduğunu simgelemektedir. Rüyasında yavru kedinin renginde siyah ve beyaz var ise, rüyayı gören kişinin kısa bir zaman içinde bir takım tehlikeler ile karşılaşacağını ve bunları önceden hissettiğine delalet etmektedir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek yardım için alınacak hizmetçiye ya da rüya sahibine ihanet edecek kötü ve nankör bir kişi ile de yorumu yapılmaktadır. Rüyasında yavru kedinin kendini ısırdığını görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılara ve bu sıkıntılara çevrenizdeki başka bir kişinin neden olacağına rivayet olunmaktadır. Diğer rüya yorumcularına göre de rüyada görülen yavru kedi rüyayı gören kişinin oldukça hırslı olan bir kadın ile tanışmasına delalet etmektedir.

Rüyasında sarı renkte ya da siyah renkte olan yavru kediler özellikle rüyayı gören kişinin bir takım hileli işler olabileceğine yorumu yapılmaktadır. Ayrıca rüyasında yavru kediler ile oynadığını ve onları kovaladığını gören kişi için bu rüya oldukça hayırlı olan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Çünkü rüyada kovalanan kedi rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü kişiler tarafından hiç bir şekilde zarar veremeyeceğini işaret etmektedir. Rüyada iki tane aynı cinsten olan yavru kedi görmek, rüya sahibinin helal kazancına, elinin bollaşmasına ve gücünü iyi işler için harcamasına rivayet olunmaktadır. Hatta iyi hayat yaşamaya, zamanında ve yerinde işler yapmaya ve daha önceden rüya sahibine sürülmüş olan kötü namdan arınmasına delalet etmektedir. Rüyasında yavru kedi görmek, rüya sahibinin istemiş olduğu bütün isteklerine ulaşmasına, şerefli bir yaşam sürmesine, güzel huylu bir insan olduğuna ve ahiret inancının olduğuna rivayet olunur.

Rüyada Kedi Yavrusu Beslemek rüyayı gören kişinin gürültülü olan yaşamını bırakarak daha sükunet içinde bir yaşam sürmesine delalet eder. Ayrıca çevresinde değer verdiği bazı arkadaşları için çırpınmasına ve Cenab-ı Hakka iman etmesini işaret etmektedir. Bazı yorumlara göre rüyada yavru kedi görmek, hayırlı bir eş ile evlenmeye, hem yardımsever hem de ihsan bir kimse olmasına, hayırlı olacak evlada takva ve kudret sahibi olmasına rivayet edilir. Hatta dinde çok samimi olduğunu da işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3677