Rüya tabiri ara

Rüyada Yavru Fare Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yavru fare görmek pek iyi bir rüya değildir ve bunun en çok yorumlanan şekli o kişinin sinsi bir düşmanı olduğunu anlatmaktadır. Rüyada yavru fareyi gören kişi nasıl gördüğüne tam emin olmalıdır çünkü farklı yorumlar ortaya çıkmaktadır. Rüyasında yavru fareyi elinde gören kişi sinsi düşmanını dost sanmaktadır ve onla arkadaş olup sırlarını paylaşmakta, beraber zaman geçirmekte ve ona güvenmekte olduğu anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı bu şekilde gördüyseniz çevrenizde ki insanların iyi bir analizini yapmalısınız tabi ki rüyadan çok etkilendiyseniz.

Rüyasında yavru farenin bir şeyler yediğini gören kişi o içten pazarlıklı olan düşmanının sizin evinize kadar gireceği ve malınızda gözü olduğu anlamını taşımaktadır. Rüyasında yavru fareden herhangi bir şey alan kişi düşmanından medet ummaktadır ve bunun farkında değildir şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında yavru fareyi gören kişi eğer onu kovalıyorsa buda düşmanının farkına vararak ondan uzaklaşacağı ve tamamen hayatından çıkaracağı anlamına gelmektedir.

Bütün bu yorumlardan anlaşılacağı üzere rüyada yavru fare görmek pek hayırlı değildir ve yine yorumların en büyük ortak noktası rüyayı gören kişinin bir düşmanı olduğuna işarettir. Tabi ki bu yorumlara bakarak huzurunuzu kaçırıp, psikolojinizi bozmayınız belkide hayatınızda hiç düşmanınız yok belki sadece önemsiz bir rüyadır. Gördüğünüz rüyaların yorumlandığı gibi gerçek hayatta kesin karşınıza çıkmasını beklemek yanlış bir yol izlemektir. Bu nedenle yorumlara bakarak etrafınızda bir düşman aramaya çalışmak yanlıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17195