Rüya tabiri ara

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak

Şubat 28, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yatsı namazı kılmak, Rüyayı gören kişi çok çalışıp da bir şeyler ortaya koymak isteyen birisi ise o işi tamamlayacağına ve çevresindeki insanları ve ailesini çok sevindireceğine işarettir. Rüyada yatsı namazı gördüğüne işaret eden kişi çok kısa bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına da gelmektedir. Eğer kişi memuriyette çalışıyor ise çalıştığı yerden başka bir yere tayini çıkacağı anlamı da çıkarılır. Bunun yanında yatsı namazı kıldığını gören kişi çok sevdiği veya evlenmek istediği insana kavuşacağına da işaret edilir. Gönül verdiği kişi çok uzaklarda da olsa ona kavuşmak için çok uzun bir yolculuğa da çıkacağı anlaşılır. Rüyada yatsı namazını kılan kişi sıkıntıda veya borç içinde ise sıkıntılarından ve borçlarından kurtuluşa ve huzura erişeceği de anlaşılabilir.

Eğer rüyayı gören kişi korku, dalalet ve şüphe içinde ise bütün bu korku ve şüphelerinden kurtulup huzura ve refaha erişeceğine de işaret edilir. Rüyasında yatsı namazı kılan kişi İslam dininin getirdiği bütün emir ve yasaklara çok iyi bir şekilde uyduğuna da işaret eder. Aynı zamanda çok iyi bir kul olduğu da aşikardır. Rüyasında yatsı namazı kılan kişi kötü ve yaramaz işlerden kendini uzak tutuyor demektir. Yatsı namazı kılan kişi bir iş sonunda huzura ve mutluluğa erişmiş olur. Eğer ki rüyayı gören kişinin ailesi veya çok yakınları ile arasında bozukluk veya ayrılık bulunuyor ise kısa sürede bütün bu ayrılıkların kurtulup, refaha ulaşacağı aşikardır. Rüyayı gören kişi aynı zamanda çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan veya gerçekleşmiş olan bir ölüm olarak da açıklanabilir.

Eğer rüyada kendisi yatsı namazını kılıyor ise ve kendisini görüyor ise bu o kişi için amel defterinin yakın bir zamanda kapanacağına ve hakka erişeceğine işaret eder. Yahut kişi kendisi değilde herhangi bir yakınını yatsı namazını kılıyor olarak görüyor ise o yakını için yakın bir zamanda ölümün tecelli edeceğine işaret edilebilir. Rüyada yatsı namazını cemaat ile kılıyor ise kişi ve cemaatin safları çok sıkı ise o cemaatin çok düzenli ve hayırlı bir harekette bulunduğuna işaret edilir. Saflar çok sıkı değil ise o cemaatte ki kişilerin yanlış işler yaptıklarına yorumlanabilir.

Eğer ki yatsı namazını doğuya doğru yönelip kıldığını gören kişi ise çok yakın bir zamanda hacca gideceğine işaret edilir. Aynı şekilde doğu veya batı yönüne yönelerek yatsı namazı kıldığını gören bir kişi ise İslamiyete ve şeriata uygun olmayan hareketler yaptığı anlamı da çıkarılır. Bir mescitte bütün cemaat ile birlikte yatsı namazı kılıyorsanız ve bu cemaatin hepsi kıbleden hariç başka bir yöne yönelerek namazlarını kılıyor ise o devletin, devlet başkanının dinden uzak hareketler yapacağına işaret edilebilir.

Halk arasında başka bir rivayete göre ise yatsı namazı kıldığını gören bir kişi ise kendi eşinden uzaklaşıp başka kadınlara yönelebileceği anlamı da çıkarılmıştır. Tabi rüyada yatsı namazı kılmanın kötü açıklaması çok yoktur. Eğer rüya gören kişi yatsı namazının vakti geçmiş ve yine de kılmaya başlamış olarak görür ise o kişi çok yakın bir zamanda çok zor ve uğraşması sıkıntılı bir işe başlayacak demektir. En genel anlamda rüyasında yatsı namazı kılan kişi sıkıntılı ve zor günlerin ardından huzura ve mutluluğa kavuşacağı anlamı çıkarılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3450