Rüya tabiri ara

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yatağında yılan görmek kendisini gizleyen hile ve düzenbaz bir düşmana, temiz gibi görünüp ancak kötü kötü kalpli olan biri tarafından yanlış yönlendirilmeye, rüya sahibinin yakın çevresindeki kendisinin sürekli olarak arkasından atan ve kötülüğünü isteyen kişilere delalet eder. Rüyada kendi yatağında yılan olduğunu görmek dost sanılan birinden düşmanlık görmek anlamına gelir. Eğer yılan kendi yatağınızda değilse, fakat tanıdığınız birinin yatağında ise, o kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve fenalık görmeye alamet eder.

Yatakta görülen yılan büyük ise, rüya sahibini ve aile bireylerini oldukça sarsılacak ve derinden etkileyecek bir musibetle karşılaşılacağına, bu durumda yaşanacak olan sıkıntılara ve yapılacak mücadele ve gösterilecek olan sabır ile yeniden mutlu günlere kavuşmaya, yatakta görülen yılan küçük ise, hiç umulmayan bir anda gelecek olan, ancak rüya sahibinin fazla etkilenmeyeceği birtakım olaylarla karşılaşmaya ve bu olaydan sonra kendisini kısa sürede toparlayıp eski güzel günlere yeniden başlamaya işaret eder.

Rüyada yataktaki yılanın kendisini ısırdığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşanacak olan olumsuzluklara ve yaşanacak olan maddi kayıplar anlamına gelir. Yatakta görülen siyah yılan, rüya sahibinin kafasındaki kara düşüncelere, beyaz yılan ise, rüya sahibinin önceden bir yanlışını görüp düşman olduğu birisi ile yeniden arasının düzeleceğine ve düşman olarak düşünülen birinin aslında çok iyi niyetli ve çok vefalı bir dost olduğu anlamına gelir. Rüyada yatakta yılanın bedenine dolandığını görmek, rüya sahibinin içinden çıkamadığı kendisini içten içe kemiren bir düşünceye mahkum olacağına ve bu düşünceden kurtulmak için vereceği birtakım mücadelelere işaret eder.

Rüyada yatakta yılan görüp yılandan korkup kaçtığını görmek, rüya sahibinin bir türlü kafasından çıkaramadığı ve üstesinden gelemediği bazı problemlerle tekrardan yüzleşmek zorunda kalacağına ve bu problemi göstereceği azim ve güç sayesinde çözüme ulaştıracağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yatakta çok sayıda yılan görmek, rüya sahibinin birçok sıkıntıyla karşı karşıya olacağına, kafa karışıklığına, birden fazla problem ile savaşmak zorunda kalmaya, hem aile içinde hem de duygusal hayatta birtakım sorunlar yaşayacağına anlamına gelir. Rüyada yatakta boğa yılanı görmek, rüya sahibinin çok kafasına takıp üzüntü yaşadığı sıkıntılı durumlardan ve bedensel rahatsızlıklarından kurtulacağına ve maddi sıkıntıların son bulacağına yorumlanır. Yatakta kobra yılanı görmek, sinsi ve kurnaz bir şekilde hareket eden düşman, içten pazarlıklı, zeki ve tehlikeli bazı insanlarla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada yataktaki yılanı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin kendisini oldukça rahatsız eden maddi ve manevi problemlerin gösterilecek olan çabalar ile zaman içerisinde ortadan kalkacağına ve eskisinden çok daha iyi bir hayat yaşamaya, büyük bir fırsat yakalamaya ve bu fırsatların iyi değerlendirileceği ile tabir edilir. Rüyada yatakta yılan olduğunu ve yılanın kendisini soktuğunu görmek ise, rüya sahibinin hiç ummadığı biri tarafından oldukça incineceği ve acı çekeceği sözlere maruz kalacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1746