Rüya tabiri ara

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada temiz ve beyaz yatak örtüsü görmek, kadınlarda iyi bir kariyer ve güzel iş hayatı demektir. Kirli yatak örtüsünü görmek ise bir şeylerden bıkmayı ve ardından da genelde hastalığı getirir.

Rüyada sırma işlemeli yatak örtüsü görmek; gelecekte parlak günlerin sizi beklediğine, mutlu ve güzel günlerinizin olacağına, fevkalade güzel şeylere delalet eder. Rüyada dantel yatak örtüsü görmek; maddi, manevi kayba uğrayacağınıza, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, maddi bakımdan sıkıntılı günler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada yatak örtüsü satın almak; çapraşık işleriniz yüzünden kazancınızın azaldığına, geçimizin daralacağına, sıkıntılı günler yaşayacağınıza, üzüleceğinize delalet eder. Bazı rivayetlere gör de rüyada yatak örtüsü görmek; yatağın üzerine örtü örtmek, bir takım sırlarınızı saklamanız gerektiğine, sır saklamaya ve size anlatılan ve açıklanmaması gereken sözlerin başkalarına açıklanmaması için dikkatli bulunduğunuza, aileniz arasında bazı geçimsizlikten doğan küçük tartışmaların başkalarına aksetmemesine çalıştığınıza işarettir

Rüyada siyah bir yatak örtüsü görmeniz, yatağa sermeniz; Rüyada bütün nesnelerde görülen siyah renk, ululuğa ve mala delâlet eder. Memuriyet hayatında elde edeceğiniz başarıya, terfiye, amirleriniz tarafından sevilip takdir edileceğinize delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

392

Rüya Sitesi Linkleri