Rüya tabiri ara

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Ekim 30, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Yastık kılıfı görmek çeşitli anlamlar taşır, çoğu zaman sevindirici, müjde verici haberlere yorumlanır. Rüyada yastık kılıfı gören kimse için, bekarlar için evliliği çağrıştırırken evliler için eşleriyle mutlu geçirecekleri günleri çağrıştırır. Rüyada beyaz yastık kılıfının kirlenmesi ise çok güvenilen bir insandan gelen ihanete delalet eder. Beyaz yastık kılıfını yıkadığını görmek, güzel ahlaka yorumlanır.

Rüyada Yastık kılıfı görmek, alimler için de farklı şekillerde yorumlanır, Cafer-i Sadık (r.a) yastık kılıfını ahlaklı görgülü biriyle tanışıp evlilik yapmaya işaret ettiğini söyler. Bazı alimler ise bu rüyayı gören kişi yaşlıysa torunlarıyla mutlu günler yaşayacağına işaret edildiğini söylemişlerdir. Kirmani (r.a) rüyada yastık kılıfı görmek hayırlı bir işin habercisidir diye buyurmuştur.

Rüyada renkli yastık kılıfı görmek rengine göre farklı anlamlara gelmektedir, rengarenk yastık kılıfı doğacak çocuğa işarettir.

Rüyada beyaz yastık kılıfı görmek hayra yorumlanır, hastalıklardan kurtulmaya, acı keder ve sıkıntıların geçeceğine, hayırlı bir haber alınacağına işaret eder. Beyaz yastık kılıfı aynı zamanda rüyayı gören kişinin küs olduğu insanlarla barışacağı anlamına da gelir.

Rüyada yastık kırlent görmek yeni bir eve yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir hayatı varsa yeni bir eve taşınıp bu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yastık kılıfı değiştirmek hayatta yapılacak büyük değişimleri temsil eder. Rüyasında yastığının kılıfını değiştirdiğini gören kişi yeni bir iş kurma niyetindeyse o işinin istediği gibi olacağına, hayırlı bir şekilde işlerinin yoluna koyacağına işaret eder.

Rüyada kirli yastık kılıfı görmek kirin çeşidine göre farklı yorumlanır. Yastık kılıfı takıldığında kirliyse sıkıntı ve kedere çağrışım yapar. Yastık kılıfı temiz ve parlaksa rüya sahibinin umudun kaybetmemesi gerektiği, güzel günlerin geleceği anlamı taşır. Yastık kılıfında kan lekesi varsa bu ölüme çağrışım yapar.

Rüyada minder kılıfı görmek manevi bir makama işaret eder. Rüya sahibinin gelecekte bir alimle karşılaşacağına ve ona tabi olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil yastık kılıfı görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibinin çok istediği bir dileğinin gerçek olacağına, işaret eder. Rüyada görülen yastık kılıfı temizse çevresindeki insanlardan yardım göreceğine işaret eder, kirliyse hiç tanımadığı bir insandan yardım alacağına işaret eder.

Rüyada sarı yastık kılıfı görmek gören kişinin hastalık sonrası şifa bulacağına, sarı yastığı yıkayan kişinin üzüntülerinden kurulacağına delalet edilir. Rüyasında sarı yastık kılıfını değiştirip yerine başka yastık kılıfını taktığını görmek rüya sahibinin bir huyunun değişeceğine işaret eder.

Rüyada yırtık yastık kılıfı görmek yoksulluğa, malın azalacağına işaret eder. Rüyada yırtık yastık kılıfını görmek ise sorunların üstesinden gelineceğine delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1601

Rüya Sitesi Linkleri