Rüya tabiri ara

Rüyada Yaşlı Biriyle Evlenmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Yaşlı Biriyle Evlenmek, rüya sahibinin, iş, okul, sosyal, evlilik hayatı gibi kendini doğrudan ilgilendiren yaşamsal konularda kendi bildiğini yapacağına bu konularda kimsenin fikrini almayacağına,kararlarında sabit ve iddialı olup kendi hayat yolunu kendinin belirleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı biriyle evlenmek ve bu evlilikten çok mutlu, huzurlu ve keyif aldığını görmesi verdiği yaşamsal kararların doğru,mutluluk verici, büyük kazançlar elde edeceğini ve yaşamına gelecek olan fırsatları göreceğine ve bu fırsatları kaçırmayacağını müjdeler. Diğer yandan hayatınız boyunca verdiğiniz emek ve çalışmaların artık sonuçlarını alacağınıza, meyvelerinin toplanıp mutluluğun ve huzurlu bir yaşamın kapınızda olduğunun göstergesidir.

Eğer rüyada yaptığınız bu evlilikten mutsuz, huzursuz ve kaygılı iseniz bu rüyayı tabir ederken, rüyayı gören kişin aldığı kararların yanlış olması, fırsatları görememesi ve kaçırması bundan dolayı da hayatında üzüntü, acı, keder ve ızdırap dolu günler geçireceğine,aşk hayatınızın bozulacağına,daha maddesel düşünen bir kişi olup duygularınızı ikinci plana iteceğinize işaret etmektedir. Çalışıyor iseniz iş yerinde büyük bir haksızlığa uğrayacağınıza ve bundan dolayı büyük üzüntü halinde olacağınızın göstergesi olarak yorumlanır. Bazı rüya tabircileri ise, rüyada yaşlı biriyle evlenmenin rüya sahibine büyük sorumluluklar getireceğine ve hayatının bir bölümünü bu sorumlulukların üstesinden gelebilmek için feda edebileceğini bildirmişlerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4814