Rüya tabiri ara

Rüyada Yasin Okumak

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yasin okumak devlette mevkiye çıkılacağına, iyi talihe, alın teriyle elde edilen nimete, planların gerçekleşeceğine, sevinçli olmaya, gelire gelecek fazlalığa, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, aşk yaşamında huzura, maddi zorluklardan kurtulmaya, sevince erişileceğine, uzunca ömre, kazancın kazançlı olacağına işaret eder. Rüyada Yasin Süresini Okumak rüyayı gören kişinin her türlü bela ve sıkıntıdan kurtulacağına delalet olan rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Kuranı kerimde oldukça önemli olan ve kalbi olarak belirtilen Yasin süresini okuduğunu görmek, rüyayı gören kimse için son derece hayırlı olup, tüm dilek ve isteklerinin gerçekleşeceğine ve arzu ettiği şeylere kavuşacak olmaya delalet eder. Dini anlamda yücelmeye ve Allah katında oldukça makbul bir dereceye gelmeye de delalet eder.

Rüyanızda yasin okumak tabiri kimi zaman de olsa memnuniyetsiz duruma gelmeye, huzurunun bozulacağına, para bazlı sıkıntıya, yalancı bir kimseye, ticari sıkıntıya, kötülükten emin olunacağına işaret eder.

Bir takım modern ulemalar şu şekilde yorumlarlar ki: yasin okumak meşakkatle özlediği onura, kaybettikten sonra hayalini kurduğu hünere, hatalarının sonrasında kazandığı beceriye, ümitsizlikten sonra eriştiği mutluluğa, zorlukların sonrasında kazandığı başarıya delalet eder.

Rüyada yasin suresi görmek, düşü gören bireyin, kalbini Allah yoluna adadığına, hayat işlerinden ve hayat malından elini eteğini çektiğine ve Allah yolunda kuşku duymadan yürüyüp bu yolda çalışacağına ve vatandaşları bu yola çağıracağına delalet edilir. Aynı sürede, bütün canlılara destek ederek ve onların yaralarını sararak çok sevap kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Yasin Süresinin Üzerine Okunması
Eğer bu süreyi üzerinize okuyan kişiyi tanıyorsanız ondan kocaman menfaatler ve hayırlar görür; onun yardımıyla bütün sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Bu rüya haslıklara şifa bulmaktır. Bu sebeple bu şekilde bir rüyayı hastalanan kişi görse yakın sürede düzelir ve parasal manevi her şekilde meselesinden kurtulur. Bazen de bu rüya iyi arkadaşlar edinmeye, harika meclislerde yer almaya , imanın tazelenmesine, hayır ve selamete, esenlik içerisinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Yasin Suresini Yazmak

Rüyasında bu sureyi bir kağıda yazmak hayırlara kavuşma ve yeryüzünde isteklere ulaşma anlamındadır. Büyük alimlere göre bu şekilde bir rüya dinde samimiyet ve ibadetlerde mükemmellik manasına gelir . Bu rüyayı gören kişi insanlara bir çok kez yardım eden iyi kalpli ve temiz huylu bir kimsedir. Günahlardan arınmaya ve onlardan uzak durmaya, sevap işlemeye, farklı imtihanlardan geçtikten sonra parasal manevi huzur bulmaya da delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3629