Rüya tabiri ara

Rüyada Yaşayan Birinin Mezarını Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yaşayan birinin mezarını görmek, yakın gelecekte başa gelebilecek pek de hayırlı olmayan olayların habercisi sayılabilir. Rüyada görülen kişi çok hasta veya yaşlıysa bu rüya normal karşılanabilir. Diğer durumlarda ise endişe etmek gerekir. Buna rağmen elden bir şey gelmez. Çünkü rüyada görülen bu durumda rüyayı gören kişi tamamen pasiftir. Fakat rüyayı sizin görmeniz bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada yaşayan birinin mezarında ağlamak durumunun ne gibi kötü olayların habercisi olabileceğini bilmek gerekir. Bunlardan ilki rüyada mezarını gördüğünüz kişinin başına çok ciddi bir kaza geleceğidir. Bu kaza onun yaşamını almasa bile geleceğinde yaşamını değiştirebilir. Gözle görülebilen bir sakatlık ya da içsel dünyasında bir takım değişiklikler olabilir. Rüyada yaşayan birinin mezarına gitmek ve bu olay sonucunda o kişi sizden uzaklaşacaktır. Kazaya sizin sebep olmamanız ve elinizden bir şey gelmemesi bir şeyi değiştirmeyecektir. Kişi sizden uzaklaştıkça dinginliğe ve huzura kavuştuğuna inanacaktır. Ve siz onu göremediğiniz için bir ölü olarak düşüneceksiniz. Eğer rüyayı gören kişinin başına böyle bir olay gelirse kazaya uğrayan kişinin kendisinden uzaklaşma isteğine saygı göstermelidir. Fakat onun aile ve arkadaşlarının yakınında bulunup onun durumu hakkında bilgi edinmelidir. Özellikle çocuğu varsa onu koruyup kollamalıdır. Durumu kötüyse dua edilmelidir. Onu göremese de yanında olmalıdır. Böylece eski günlere dönme ihtimali vardır.

Rüyada yaşayan birinin mezarını görmek ile ilgili bir diğer kötü durum ise rüyada mezarını gördüğünüz kişinin hayatınızdan çıkmasıdır. Bu kişi ölüm yoluyla değil; seyahat, başka şehre taşınma veya iş değiştirme gibi yollarla hayatınızdan çıkmış olabilir. Herhangi yolla olursa olsun onu tekrar göremeyeceksiniz. Bu gibi bir durumla karşılaşan rüya sahibi imkanı varsa o kişiyi son gördüğünde helallik istemelidir. Eğer geç kalmışsa ve o hayatından çıkmışsa, onu arayıp bulmalı ve yaşayan birinin mezar taşını görmekle helalliğini almalıdır. Yoksa rüyayı gören kişinin üzerine lanet binebilir. Şayet arayıp da bulamadıysa o kişiyi onun sevdiği arkadaşlarına hediye alıp onları memnun etmelidir ki üzerindeki baskı azalsın.

Son olarak bu rüyayı gören kişi kendi yakınlarının mezarlarını özellikle uzun süredir ziyaret etmediği ziyaret etmeli ve dua okumalıdır. Mezarların toprağını avuç içine alıp sürtmeli ve mezar başından ayrılırken de torağın üstüne çiçek konulmalıdır. Ardından el yıkanmadan rüyada mezarı görülen kişinin yanına gidip onun elini sıkmak gerekir. Rüyada yaşayan birinin mezarında dua etmek mezar toprağının kiri onun da eline bulaşacaktır. Böylece başa gelebilecek olası kötü olayların önüne geçilmese de olayın sizden bağımsız olmasını sağlamış olursunuz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3370