Rüya tabiri ara

Cover Image

Yarasa

Şubat 3, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada yarasa görmek, yarasa rüyası, kötülüğe, haksız saldırıya, hırsızlığa, hastalığa, kötülük yapmaya, alışılmış şeylerden uzak olmaya yorumlanır. Yarasa rüyası aynı zaman da tembelliğe, helal rızka haram katmaya,  zalim kimselere, şiddet görmeye, bir yere yarasa girmesi, o yerin harap olmasına işaret eder. Rüyada görülen yarasa, kötü talihe, hastalığa, eşler arası ayrılığa, tehlikeye işaret ettiği gibi kişinin amacına ulaşmak için uğraştığı yolda er yada geç amacına nail olacağı şeklinde de ifade edilir. Bu rüya kimi zaman da kötü şansa, kaybedilen fırsatlara, sosyal yaşamda kötü değişikliklere tehlike içine düşeceğinize yorulur. Rüyada beyaz yarasa görmek, ölüm şeklinde yorumlanmaktadır. Yarasa rüyası olumlu olmadığı gibi gören kişinin yakın zaman da ölüm haberi ya da hastalık haberi gibi üzücü olaylara vasıl olacağını işaret eder. Rüya tabircilerimiz yarasa rüyasını, ömür boyu ayıplanmak, toplum gözünden düşmek, dışlanmak şeklinde yorumlamışlardır. Rüyada açık renkte yarasa görmek, aile içi karışıklığa, eşler arası ayrılığa, keyfinizi kaçıracak tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yarasa görmek, hayırlı olaylara işaret olmayan yarasa rüyası, kötülüklere, rızkın körelmesine, işlerin alt üst olmasına, hastalığa yakalanma şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, başlarına gelecek üzücü olaylarla hayatlarının her karesini mutsuz yaşayarak istedikleri yaşama hiç bir  zaman ulaşamazlar. Rüyada yarasa görmek, bazen de iş hayatınızda karşınıza çıkacak engellere, güçlü rakiplere, rızkınızı kesmek adına size yönelik yapılacak kötülüklere kimi zaman da ölümcül hastalığa işaret etmektedir.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Rüyada yarasa sürüsü görmek, bu rüya terslik ve aksilik şeklinde yorumlandığı gibi rüyayı gören kimsenin başına gelecek üzücü olaylar sebebiyle hiç bir zaman amacına ulaşamayacağını yorulur. Rüyasında yarasa sürüsü gören kimseler, maddi ve manevi sıkıntılar, hastalıklar gibi bir çok üzücü olayın içine düşerek kendilerinden emin olmadan hayatlarını sürdürürler.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Rüyada yarasa saldırısına uğramak, bu rüya yaşanılacak sağlık sorunlarına, elden ayaktan düşmeye, kendinizi kötü hissedeceğinize, başarılı olduğunuz bir çok işten geri duracağınıza yorumlanır. Rüyada yarasa saldırısına uğramak, bazen de kötü sözlere maruz kalmaya, toplum nazarında ayıplanmaya, bulunduğunuz yerden uzaklaşma amacı gütmeye ifade edilir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyada yarasa öldürmek, rahata ermek şeklinde yorumlanan rüya kişinin uzun süredir hayatını tutsak almış sıkıntılardan kurtularak özgürlüğe doğru yol alacağına yorumlanır. Rüyasında yarasa öldürdüğünü gören kimse, şansı açık, başarılı, girdiği bir çok işte beklenilenin üstünde başarı elde etmiş geniş ruhlu kimsedir.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek, bu rüya size bir çok konuda zarar vermek isteyen kötü niyetli kimselerin amaçlarına ulaşmadan mağlup edileceklerine işaret eder. Rüyasında yarasa ölüsü gören kimseler, kendilerini bekleyen güzelliklerle hayata daha sıcak ve olumlu gözlerle bakarak her türlü fırsata kolaylıkla zahmet çekmeden erme şansına nail olurlar.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüyada yarasa yakalamak, kafanızda yer ettiğiniz  size ve ailenize sıkıntı yaratacak sorunlardan bir bir uzaklaşarak rahat nefes alabileceğiniz anlar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada yarasa yakalamak, olması güç işlerin altından kolaylıkla sıyrılmaya, kendinize topluma karşı kanıtlama şansını bulmaya, her türlü gücü ve kudreti kendinizde bulmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1838