Rüya tabiri ara

Rüyada Yaralı Yılan Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Çevresinde oluşan yılanlar akraba ve arkadaş gibi yakın tanıdık düşmanlardır. Uzakta yılanı görmek çok fazla tanımadığı uzak düşmanlardır. Düşmanın olması ve çokluğunun dışında kişinin üzerinde bıraktığı etkide son derece önemlidir. Eğer rüyada yılan yaralı ise bu düşmanın size hiç bir etkisi olmayacak demektir. Çalışmalarınızı ve bilgi birikimlerinizi, hayat tarzınızı ancak uzaktan izlerler. Bu tarz düşmanlar sizi ancak dışarıdan izlerler. Ancak sadece yılanın yaralı olması değil, rüyayı tümü ile hatırlayıp, değerlendirmek gerekir. Çünkü bir yerde zararsız gibi görünen başka bir rüyada son derece zararlı olabilir. Bu nedenle rüyayı parça bütün ilişkisinde değerlendirmek gerekir.

Rüyada Yaralı Yılan Öldürmek gören kimse, hayır işler. Hayır dua kapıları açılır. Yardım sever kişiliği son zamanlarda kişinin üzerinde daha ağır basar. Rüyada görülen yaralı yılan aynı zamanda hayatında eksik giden bir şeylerin olduğunu hisseden kişiye işaret eder. Rüyada görülen yaralı yılan düşmanlarını mağlup etmeye, ferah ve huzura da işaret eder. Bir çok sıkıntılardan kurtulmaya ve sağlam temeller üzerinde atılacak yeni bir hayatın başlangıcını oluşturmaya işaret eder.

Rüyada yaralı yılan ısırması rüya sahibi için, kin ve nefretlerin üzerinden atılmasına şana ve şöhrete kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Yaralı Yılan Görmek, Bir çok alim rüyasında yaralı yılan görenin çevresinde oluşan düşmanları tanımadığına delalet olduğunu söylemektedir. Yılanın yaralı olması zarar veremediğini gösterse de yakın çevresinde olması rüya sahibini yinede sıkıntıya sokmaktadır. bu nedenle daha dikkatli ve emin adımlarla karar vermesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında yaralı bir yılanın yolunu kestiğini gören kimse düşmanın zararına uğrayacağını gösterir. Rüyasında yaralı bir yılanın öldüğünü gören kimse, düşmanından kurtulacağına yada büyük bir mirasın kalacağına işaret eder. Rüyada yaralı yılanın ölmesi, düşmanlarını alt etmek anlamına da gelir. Bir çok zorluğu aştıktan sonra rahata kavuşmaya ve hayatında yapacağı köklü değişikliğe zemin oluşturmaya çalışmak demektir.

Rüyada yaralı yılana yardım etmek rüyayı gören kişinin çok çalışarak sağlam adımlarla terfi edeceğine işaret eder. Darlık ve sıkıntıdan sonra bolluk, huzur ve mutluluğa delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4898