Rüya tabiri ara

Cover Image

Yaralı

Şubat 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yaralı görmek, yaralı rüyası kişinin hayatını olumsuz kılan gerek iş hayatı gerekse sosyal yaşamında yıpratıcı olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, mutlu olamadıkları gibi üzerilerindeki negatif enerjiyle de çevrelerinde ki insanları da rahatsız ederler. Rüyada görülen yaralı sembolü, bazen de hastalığa, kazanılan malların bir bir yok olmasına, sevdiğiniz kimselerden zarar göreceğinize tabir edilir. Yaralı rüyası hakkında kimi rüya alimlerimiz rüyanın hayra delalet olmadığını savundukları gibi geçici mutsuzlukların göstergesi olarak ifade etmişlerdir. Rüyada görülen yaralı sembolü hakkında ayrıntıları aşağıda yer alan açıklamalardan ayrıntılı olarak görebilir. Görmüş olduğunuz rüyanızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Rüyada Yaralı El Görmek

Rüyada yaralı el görmek, çevrenizdeki insanlardan zarar göreceğinize, yaptığınız başarılarınızı çekemeyen size zarar vermek isteyen kimselerle karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyasında yaralı el gören kimse, insanlara ve çevresine karşı gereğinden fazla duygusal yaklaşarak yaptığı bir çok işten zarar görecektir. Rüyada yaralı el görmek, bazen de rızkın ve kazanç kapısının kesilmesine, boşluğa düşeceğinize, sizle yakınlık kurmak isteyen kimselere karşı tepkili olacağınıza ifade edilir. Yaralı el rüyası olumlu olarak ifade edildiğinde ise kurtuluşa ermeye, maddi rahatlığa, beklenilenin üstünde kazanca ulaşmaya, size yakınlık gösteren kimselerin sayesinde amacınıza nail olacağınıza sembol edilir.

Rüyada Yaralı İnsan Görmek

Rüyada yaralı insan görmek, bu rüya gören kimsenin zamanını insanların dertlerine ve sıkıntılarına adayarak hayatı kendisine yönelik yaşamak yerine yaptığı iyiliklerle güzelleştireceği ne yorumlanır. Rüyada görülen yaralı insan sembolü, iyilik görmeye, nasip kapınızın açılmasına, istediğiniz hayata ulaşmak adına çıktığınız yolda zorluk çekmeden ilerleme şansına nail olacağınıza ifade edilir.

Rüyada Yaralı Hayvan Görmek

Rüyada yaralı hayvan görmek, gerek iş hayatı olsun gerek sosyal yaşamın içinde olsun yaşanılan sorunların ve sıkıntıların günden güne dahada artarak sıkıntıların çekilmez boyuta ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında yaralı hayvan gören kimseler, çekimser, içine kapanık, duygularını açıklama konusunda aciz, korkularıyla yaşayan kimselerdir. Rüyada yaralı hayvan görmek, bazen de el açıklığına, merhamet duygusuna, kendinizle ve çevrenizde barışık yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Yaralı Asker Görmek

Rüyada yaralı asker görmek, yaralı asker rüyası hayırlı olmadığı gibi kişinin ailesiyle ve iş hayatıyla ilgili yaşayacağı sorunlarına işaret eder. Rüyasında yaralı asker gören kimse, her türlü zorlukların içine düşerek maddi ve manevi anlamda çıkılmaz sıkıntılara girer. Rüyada yaralı asker görmek, aynı zaman da ayrılığa, beklentilerin gerçekleşmemesine, hayal kırıklığına uğramaya, kaybedilen zamana delalet eder.

Rüyada Yaralanmak

Rüyada yaralanmak, rüyasında yaralandığını gören kimse, değerlerinden uzak yaşayıp ummadığı kimselerden beklemediği bir çok kötülük görür. Bu rüya bazende hataya ve yanlışa düşmeye, pişmanlık duymaya, kendinizi suçlu gibi görmeye tabir edilir. Rüyada yaralandığını görmek, bazende zenginlik ve lüks içinde hayatı yaşamayı, kazancınızda artışa gitmeyi, her anlamda kendinizi şanslı görmenize ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3638