Rüya tabiri ara

Rüyada Yaralı Asker Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada asker görmek başarı, sadık bir dost ve güven anlamı taşır. Ancak rüyada yaralı asker görmek, rüya sahibinin yakından tanıdığı birinin hiç suçu olmadığı bir konuda suçlanacağına ve ortada hiçbir neden yokken suçlanan kişiden dolayı rüya sahibinin üzüleceğine, yakın bir arkadaşın dürüst ve iyi olmasına rağmen birisi tarafından hakarete maruz kalacağına ve bu nedenle çekeceği acılara delalet eder.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada yaralı asker görmek, kişinin yaptığı yardımların, verdiği emeklerinin, gösterdiği fedakarlığın ve sağladığı hiçbir imkanın insanlar tarafından değerinin bilinmeyeceğine, rüya sahibinin oldukça yakın birinden kötülük göreceğine ve bu nedenle üzüntü yaşayacağına, hane içindeki bir aile büyüğünün işiteceği bazı sözlerden dolayı kalbinin kırılacağına ve rüya sahibinin bu büyüğünü mutlu etmek için göstereceği çabalara, her işin üstesinden gelmeye çalışmak için gösterilecek çabalara ve bu sayede her işte elinden gelenin en iyisini yapmaya, sorumlulukları yerine getirmeye, her koşulda adaletli olmaya, haksızlık etmemeye ve kötü kalpli adaletsiz kişilere karşı gösterilecek sabır ile yorumlanır.

Rüyada yaralı asker olduğunu görmek, rüya sahibinin olmasını çok istediği hedeflerine belirli bir süre ulaşamayacağına ve bu hedefe ulaşmak için zorluk çekmeye, verilen emeklerden ve yatırım yapılan işlerden beklenilen gelirin alınamayacağına, rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklar ve birçok olayla ilgilenmek zorunda kalması nedeniyle iş hayatında yaşayacağı bazı aksaklıklara ve duraklamaya, dostlar ile yaşanacak ağız kavgalarına, üzücü bir haber almaya, umulmadık bir insandan görülecek olan kötülüklere ve rüya sahibinin planını yaptığı girişimler için biraz zaman gerektiğini anlamına gelir.

Rüyada yaralı askere yardım ettiğini görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde manevi açıdan zor durumda olan birine destek vererek ihtiyaçlarını karşılayacağına ya da kendisinden çok daha güçlü karaktere sahip olan birinden yardım alarak birçok sorununun üstesinden geleceğine ve rüya sahibinin karşısına çıkacak olan temiz kalpli, maneviyatı güçlü birine, rüya sahibi eğer bekar ise bu insanla mutlu ve huzurlu bir izdivaç yapacağına ve kafasındaki birçok sorunu hallederek hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada yaralı askerle konuştuğunu görmek, yakın çevre ile yapılacak hoş sohbetlere ve güzel günlere, iç huzuruna kavuşmaya, maneviyatın güçleneceğine ve ahiret güzelliğine rüyada yaralı askerin şehit olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında karşısına çıkacak olan bir takımın güçlüklere ve sıkıntılara göstereceği kudret ve güç sayesinde göğüs gererek iyi yerlere geleceğine, makam ve mevki sahibi olmaya, hayır işlerinde bulunmaya ve bu nedenle hayır duası almaya işaret eder.

Rüyada rütbeli yaralı asker görmek, rüya sahibinin gösterdiği emeklilerin ve çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına düşlenilen güzel bir geleceğe sahip olmaya, güçlü ve itibar sahibi olmaya, iş hayatında birçok başarıya imza atarak yüksek mevkilere ulaşmaya, muvaffakiyet göstermeye ve gayretler karşısında zafer kazanmaya rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

665

Rüya Sitesi Linkleri