Rüya tabiri ara

Cover Image

Yaralamak

Kasım 25, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yaralamak, bu rüya kişinin beklemediği üzücü olaylarla karşı karşıya kalacağına, moral ve motivasyonunun yok olacağına, istemediği olayların içine sürüklenerek sevdiği kimselerle aralarının bozulacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimselerin hayatları her anlamda alt üst olup gerek sosyal yaşamları gerekse ailevi düzenleri tamamıyla bozulur. Rüyada bir kimseyi yaralamak, o kimsenin rızkına göz dikmeye, ilerde pişman olacağınız hatalara düşmeye, hem kendinizi hem de o kimsenin rızkını köreltmeye tabir edilir. Yaralamak, rüyası bazen de para kazanmak zengin olmak anlamına gelir. Rüyasında kendisini yaralanmış olarak gören kimse, büyük bir yanlıştan ailesinin sayesinde kurtulacak hayatına normal şekilde yaşama şansını elde edecektir. Rüyada görülen yaralamak sembolü kadınlar içinse aldatılmaya, ailevi bağların kopmasına, eşiniz ya da sevdiğinizle yollarınızı ayırma noktasına geleceğinize ifade edilir. Rüyada yaralandığı halde kan akmadığının görülmesi, çekilen zahmetlerin ve yaşanılan sıkıntıların er geç son bulup mutlu olunacağına yorumlanır. Rüyada bir kimseyi yaralamak, o kimseye karşı kin ve nefret benimsemeye, kişinin mutsuz olması için her türlü kötülüğe başvurmaya, bir neyi yoldan sapmaya tabir edilir.

Rüyada Yaralamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yaralamak, istemediğiniz olaylarla karşılaşmaya, canınızın sıkılmasına, kendinizi mutsuz hissetmeye, sevdiğiniz kimselerle aranızın açılmasına yorumlanır. Yaralamak, rüyasını gören kimseler, beklentilerin ve amaçlarından uzak hayatı sıradan yaşayıp kendisine uzatılan elleri görmezden gelirler. Rüyada yaralamak, hayatı üstün kötü yaşamaya, basitleşmeye, hakkınızda yapılan yerli yersiz söylemlere kulak asmamaya tabir edilir. Rüyada bir kimseyi yaralamak, o kimsenin hakkına tecavüz etmeye, kişinin nasip kapısını körelterek hakkı olan bir işe taş koymaya yorumlanır.

Rüyada Adam Yaralamak

Rüyada adam yaralamak, kişinin rüyasında adam  yaraladığını görmesi, o kimsenin rızkına göz dikerek helal kazancına haram katacağına, bir çok kötülüğün destekçisi haline gelerek doğru yoldan çıkacağına yorumlanır. Rüyada yaralamak, bazen de yoldan çıkmaya, doğruyu yanlışı ayırt edemez hale gelmeye bilinçsiz yapılan hatalara tabir edilir.

Rüyada Kendisini  Yaralamak

Rüyada kendisini yaralamak, rüyasında kendisini yaraladığını gören kimse, girdiği yanlış işten akrabaları tarafından kurtularak girdiği yanlış yoldan dönme şansını elde eder. Rüyasında kendisini yaraladığını gören kimse, sosyal yaşamına son derece önem verip kendisini geliştirmek adına bir çok etkinliğe başvurur. Bu rüya kolay kazanılan paraya, eğitime ve bilime verilen öneme, kişinin kendisini geliştirmek uğruna verdiği hayat mücadelesine işaret eder.

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüyada birini bıçakla yaralamak, kişinin rüyasında bıçakla birin  yaraladığını görmesi, o kimsenin ekmeğine kan doğrayarak kişinin rızkının kesilmesine sebep verecek kötülükler yapacağına yorumlanır. Rüyasında bıçakla birini  yaraladığını gören kimse, eline geçen fırsatları kötülük olarak kullanıp bir çok kimsenin zarar görmesine sebep olur.

Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek, rüyasında bedeninden yaralandığını gören kimse, çalışma hayatında sağladığı kazançlar ile hem kendi hayatını hem de ailesinin yaşantısını daha güzel hale getirir. Rüyasında sağ elinden yaralandığını gören kimse, erkelerden kendisine yakın olacağına,sol elinden yaralandığını gören kimse ise akrabalarından gelecek maldan istifade edeceğine işaret edilir. Rüyasında yaralandığını fakat kan akmadığını gören kimse, kendisine ait olan fazilete yaklaşarak manevi değerlerine yönelmiştir. Rüyada yaralandığını görmek, rüyasını ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sitemizin sayfasını tıklayarak yaralandığını görmek konusunu incelebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6176