Rüya tabiri ara

Rüyada Yara Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada yara izi görmek rüyada yaranın nerede olduğuna göre değişmektedir. Rüyada yara görmek genel anlamda mala işaret etmekle beraber bir zarara uğramaya da işaret etmektedir.

Rüyada yara izi görmek rüyada görülen yara topuk bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin bir mal kazanacağına ve bu malın çocuklardan kazanılacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişi rüyasında topuğundaki yaradan dolayı acı içindeyse, çok kısa bir zaman içerisinde bir mal varisi olacağına ve bu mal sayesinde ekonomik açıdan oldukça rahatlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada görülen yara karın bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin kısa bir süre içerisinde mal varlığında büyük bir zarar yaşayacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüyada görülen karın bölgesindeki yara acı veren bir yara ise ve açık bir şekilde ise, rüya sahibi kişinin birinden ya da bir kurumdan dolayı büyük bir zarara uğrayacağına ve bu durumun rüya sahibi kişinin tüm mal varlığını kaybetmesine yol açacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen yara baş bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin kendisine üzüntü verecek bir haber alacağına ve mal varlığını koruyabilmek için bu haberi dikkate alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada görülen yara baldır bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin uzun ve hayırlı bir ömrünün olacağına, mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Rüyada kalbinde yara olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içerisinde âşık olacağına ve bu âşık olacağı kişinin hayırlı bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Bu durumda rüya sahibi kişi ya karşılıklı ve tutkulu bir aşk yaşayacaktır ya da karşılıksız, tek taraflı bir aşk yaşayacak demektir. Rüyada yaralandığını ve bu yaralanmadan dolayı canının yandığını gören kişi erkek ise, bir günah işlemek üzere olduğu ve bu yoldan akraba ya da dostları tarafından döndürüleceği anlamına gelmektedir.

Bu kişi kadın ise, bu kişinin ikili ilişkilerde çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağı ya da evli ise eşi, bekâr ise sevgilisi tarafından büyük bir ihanete uğrayacağı ve bu durumun kendisini psikolojik yönden çok kötü etkileyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada görülen yara bacak bölgesinde ise ve çok derin bir yara ise, rüya sahibi kişinin iyi bir kimse olduğuna ve çevresinde kendisini seven çok fazla akrabasının bulunduğuna işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin ailesine yeni bireylerin katılacağına da işaret etmektedir.

Rüyada görülen yara açık bir şekilde ve kanlı ise, rüya sahibi kişinin borçlarının bulunduğuna ve bu borçlardan kurtulmak için çok çalıştığına işaret etmektedir. Rüyada iki bacakta birden yara olduğunu görmek ise, rüya sahibi kişinin uzun süreli bir işi olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi işini seviyorsa bu hayırlı bir durumdur. Ancak, rüya sahibi kişi işini sevmiyorsa bu hayırlı olarak yorumlanmamaktadır, çünkü kişi ömür boyu aynı işte devam edecek demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5135