Rüya tabiri ara

Cover Image

Yara

Kasım 25, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada yara görmek, yara rüyası oldukça geniş alana sahip olup birbirinden farklı çeşitli anlamlara yer verir. Rüyada vücutta görülen yara, çalışarak kazanılan mallara, sağ ve sol elde görülen yara yakın akrabalara, ayaktaki yara, hasattan elde edilecek mala, topuktaki yara ise zorluk çekerek kazanılan mallara işaret eder. Rüyada karında görülen yara, kişinin kendisini rahatsız edecek söz duymasına, ya da mal kaybı yaşamasına, başta görülen yara ise özellikle mal sahibi kimselerin mallarını sağlam elde tutmaları gerektiğine yorumlanır. Rüyasında iki ayağını birden yaralandığını gören kimse, görev aldığı bölgede uzun süre yer alarak kendisini buraya alıştırır. Rüyada kalp ve göğüsteki görülen yara, genç kimseler için aşka ve tutkuya, yaşlı kimseler için hastalığa işaret eder. Rüyada yaralandığını fakat kan akmadığını görmek, kişinin kendisine has faziletlerinin su yüzüne çıkarak maneviyatının genişleyeceğine yorumlanır. Rüyada yaralandığını ve kan geldiğinin görülmesi ise kişinin eline geçecek mal ile dünyalığını kazanarak maddi tüm ihtiyaçlarını sağlama şansını elde edeceğine ifade edilir. Rüyada görülen yara sembolü, genel olarak bakıldığında ise para kazanmak veya zengin olmak anlamına gelir. Bu rüyanın bir kadın tarafından görülmesi, kişinin eşi ya da sevgilisi tarafından aldatılacağını gösterir.

Rüyada Yara Görmek Nedir?

Rüyada yara görmek, birbirinden farklı çeşitli bir çok anlamı içinde barındıran yara rüyası oldukça geniş alana sahip rüya yorumudur. Yara rüyası vücudun her bölgesine bağlı farklı anlamlara sebebiyet verdiği gibi kişinin ahir hayatta kazandığı mala da işaret eder. Rüyada görülen yara, yakınlarınızdan gelecek tehlikeye işaret olduğu kadar, haklı yollarla kazandığınız mala ve mülke de anlam verir. Rüyasında vücudunda yara gören kimseler, kendilerince anlam üretmeden önce yaranın hangi bölgede olduğunu teğet etmeli ona göre rüyanın içeriğine göz atmalıdır.

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Rüyada vücutta yara görmek, ağız tadının bozulmasına, geçim sıkıntısına, ikili ilişkilerde yanlışa sürüklenmeye,anlaşılması güç insanlarla vakit geçirmeye yorumlanır. Vücutta yara ifadesini gören kimseler, başlarından büyük sorumlulukları yüklenerek hem kendilerini hem de ailelerini zan altında bırakırlar. Rüyada vücutta yara görmek, kimi zaman da çıkar amacı gütmeye, maddi olanakları arttırma peşine gitmeye, kendinizi güvence altında tutmaya ifade edilir.

Rüyada Ayakta Yara Görmek

Rüyada ayakta yara görmek, rüyada ayakta görülen yara oldukça hayırlı rüya olup kişinin helal yollarla kazandığı malına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, kendisini çevresine sevindiren, her türlü işi yapmaktan çekinmeyen, rızkını helal yollarla kazanarak haramdan ve kötülükten sakınan kimselerdir. Rüyada bacakta yara görmek, çıkılacak yolculuğa, karşınıza çıkacak engellere, zorlu süreç içine girmeye tabir edilir.

Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafada yara görmek, hane içi boy gösterecek sıkıntılara, hanede sevginin ve saygının yok olup tartışmaların boy göstereceğine delalet edilir. Bu rüya bazende dermanı olmayan hastalığa yakalanmaya, gözden düşmeye, gelecek tüm güzel günlerinizin son bulmasına sembol edilir

Rüyada Karında Yara Görmek

Rüyada karında yara görmek, borçlanma şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin olumlu gözlerle bakarak hesapsız yaptığı harcamalar sonucu kendisini dara düşürecek durumlara geleceğine yorumlanır. Rüyada karında yara görmek, bazen de iftiraya maruz kalmaya, toplum gözünde saygınlığı yitirmeye, her kesin dışladığı kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada Topukta Yara Görmek

Rüyada topukta yara görmek, topukta görülen yara ailevi bağlılığa, kişinin çocuklarından gelecek para ile mutlu olmasına, saadete yorumlanır. Rüyasında topuğundan çıkan yaradan dolayı acı çektiğini gören kimse, yakın olduğu kişilerden göreceği maddi ve manevi destek sayesinde bir çok sıkıntısını kolaylıkla atlatarak hem kendisini hem de ailesini rahata ve huzura erdirir. Bu rüya bazen de çıkılacak uzun yolculuğa, gurbet  hayatına, sevdiğiniz kimselere karşın duyacağınız özleme delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1718