Rüya tabiri ara

Rüyada Yanmış Yemek Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yanmış yemek görmek, yakın zamanda duyulacak mutlu edici haber almaya, karlı atılımlar yapacağına, cefa çektikten sonra ulaştığı varlığa, zorlukları aşarak özlediği ferahlığa, sıkıntı çekerek kavuştuğu daha çok kazanca tabir olunur.

Rüyada yanık yemek kokusu duymak başarısızlıktan sonra hak edilen ticari kazanca, cefa çektikten sonra hak edilen galibiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı beceriye, kaybettikten sonra kazandığı onura, cefa ile birlikte elde ettiği müjdeye tabir olunur

Rüyada yanmış yemek görmek ünlü yorumcu Mehmet Efendiye göre, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği zafere, başarısızlıktan sonra hak edilen büyük güce, maddi yükü olan kimseden yakasını kurtarmaya, sıkıntı sonrasında hak edilen toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu hayra şeklinde tefsir edilir.

Ünlü yorumcu Sadık’a göre ise, zorluklarla birlikte hayalini kurduğu mutluluğa, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği zenginliğe, yalancı düşmana, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı onura, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği temiz rızka delalet eder.

Rüyada yanmış yemek görmek, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, becerikli bir kimseye, rızkın verimli olmasına, zengin yabancıya, sevenleriyle ferah içinde geçecek bir ömre, emniyetli hissetmeye, işte makama ulaşacağına, yüksek gelire, kısa sürede duyulacak mutlu edici gelişmelere, beklentilerin yerine geleceğine, önemli kuvvete ulaşmaya delalet eder.

Başka görüşlere göre de ticari zarara, parasızlığa, düşmanlığını saklayan kişiye, kıymet yitirmeye, kötü huylu bir yabancı eli ile zarar görmeye yorumlanmaktadır.Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları söyle tabir ederler ki: Bu zorlukların ardından özlediği daha iyi bir hayata, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu şerefe, cefa ile birlikte özlediği iyi bir geleceğe, yardım alarak kavuştuğu toplu paraya delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3468