Rüya tabiri ara

Rüyada Yangından Kaçmak

Ağustos 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Yangından Kaçmak, rüya sahibinin büyük zorluklarla kazandığı şöhrete ve yaşanan sıkıntılarının meyvesini almaya delalet eder. Sıkıntılarla kazanılan paraya ve mal varlığına temiz rızka işaret etmektedir.

Rüyada Yangında Yanmak; Rüya sahibinin alevlerin içinde kalmak ve yanan kişi için mal kaybına işaret eder. Rüyayı gören kişi iş hayatında zarar edeceğine, yokluk ve kıtlıkla düşeceğine delalet eder.

Rüyada Evinin Yanması; Rüya sahibinin evinin yanması hayırlı olaylara yorumlanmaz. Kişinin zor ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Bazı yorumcularda rüya sahibi evli ise eşi ile arasında yaşayacağı sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Yangında Dumandan Kaçmak; rüyada görülen dumandan kaçmak kişinin yaşadığı ortamlarda bir sorunun olacağına ve kedere işaret eder. Rüyada görülen kara duman kedere, üzüntüye ve sıkıntıya, beyaz duman ise yaşanacak bir ortak soruna işaret eder. Rüyada görülen dumanı bazıları da yaşanan sıkıntıların son bulacağına ve yakın zamanda tüm yaşanılan üzüntülerin biteceğine delalet eder.

Rüyada Yangında Alevden Kaçmak; Rüyada yangında alevden kaçmak yaşanacak güzel işlere ve gelişmelere delalet eder. Rüya sahibi yangında alev görmesi kazanılacak mala ve kazancın artmasına bolluğa işaret eder.

Rüyada Yandığını Ama Alev Çıkmadığı Görmek; Rüyasında yanan ama alev almayan kimse devlet baba tarafından beklenen işinin olmayacağına ve birileri tarafından zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada yangın görmek; huzursuzluğa yorulurken aynı zamanda yaşanacak sağlık sorunlarına da işaret eder. Yangın sırasında kişi vücudunun yandığı görürse o kişinin malı azalır, fakat yangından kurtulduğunu görürse o kişinin malı artar. Aslında rüyada yangın görmek siz yanmadığınız sürece zenginlik ile de tabir edilmektedir.

Rüyada birinin yandığını görmek; o kişinin malının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangın alevi görmek; rüya sahibinin bazı hastalıklar geçireceğine ve sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmek; iyi ve hayırlı olan rüyalardan biridir. Rüyada yangını söndürdüğünü görmek kişinin kısmetinin açılacağına ve şanslı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada elinde ateş tuttuğunu görmek; rüya sahibinin devlet işlerine gireceği veya devletten yardım göreceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre kişinin elinde ateş tuttuğunu görmesi güç ve kuvvetli bir kimse olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada birinin evinin yandığını görmek; rüya sahibi için sıkıntılı geçecek olan günler şeklinde yorumlanır.

Rüyada ateşe girmek; ve hiçbir acı çekmediğini görmek kişinin yanlışlarından ve hatalarından döneceği ve artık doğru yolda olmak istediği şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ateşe girmek çevrenizde kötülüğünüzü isteyen kişiler olduğuna fakat bu insanların size zarar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada yangının söndüğünü görmek; yangın görmek ve yangının sönmesi rüya sahibinin bazı hatalar yaptığı ancak bundan ders alarak aynı hataları tekrarlamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüksek bir yerde alev görmek; o bölgede savaşı çıkacağı şeklinde tabir edilir. Alev ne kadar yükselirse savaşın da o kadar şiddetli olacağına işaret eder.

Rüyada elbisesinin yandığını görmek; kişinin yakın çevresinden birileri ile arasının açılacağına ya da akrabaları ile bir tartışma yaşayacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek; savaş şeklinde tabir edilir; bela, azap ve sıkıntı anlamına da gelir.

Rüyada siyah duman görmek; sıkıntı ve problemlere işaret eder. Rüyada beyaz duman çıktığını görmek ise; sıkıntılardan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2257