Rüya tabiri ara

Rüyada yangın görmek

Haziran 20, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yangın görmek

Rüyada yangın görmek, uzak bir yerden sizi telaşlandıran haber alacağınıza;

Rüyada yangın görmek, yanmadığınız sürece, zenginlik ve mutlu bir aile hayatının simgesidir. Eğer yanarsanız, yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir.

Eric Ackroyd’a göre; Yangın rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, herkesi ilgilendiren bir olay olarak yorumlanır. Kara duman çıkıyorsa, büyük sıkıntıdır. Yangında sadece alev gözükmesi, hayırlıdır, iyi iş ve bolluktur.

Rüyada çok çok büyük bir yangın görmek

Rüyada çok çok büyük bir yangın görmek, iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.

Rüyada yangın provası yapmak

Rüyada yangın provası yapmak, parasal konuda anlaşmazlık ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada yanık görmek

Rüyada yanık görmek, yakında çok güzel haberler alacaksınız. Rüyada bir yerinizi yakarsanız, hatalarınızdan ders alacaksınız.

Rüyada evinin yandığını görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, gelecek olan sıkıntıya, kedere, sizi çekemeyenlerin kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyada eviniz yanıyorsa kimi yorumculara göre, sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanır.

Rüyada elbisesinin yandığını görmek

Rüyada elbisesinin yandığını görmek, aile veya akrabalarınızdan bir bölümü ile aranız açılır, yakınlarınız ile ilişkinizi kesersiniz veya bazı anlaşmazlıklar sonucunda kavgalar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada yangında alevlerin içinde kalmak ve yanmak

Rüyada yangında alevlerin içinde kalmak ve yanmak, kişi için mal kaybına delalet eder. Rüya sahibi işinde zarar eder, yokluğa ve kıtlığa düşer veya kazancı azalır. Aynı zamanda bu rüya günah işlemek anlamı da taşır. Rüyasında yanan kimse, büyük hataları sonucunda sıkıntı yaşar.

Rüyada yangının söndüğünü görmek

Rüyada yangının söndüğünü görmek, başınıza gelen musibetlerin, belaların, kötülüklerin yakında son bulacağına, feraha ve rahatlığa ereceğinize işarettir. Bazen de bu rüya günahlara tövbe olarak yorumlanır. Yangının söndüğünü gören kişi, günahlardan tövbe ederek bir daha aynı hataları yapmaz.

Rüyada elinde ateş tutmak

Rüyada elinde ateş tutmak, güç ve kuvvet sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada elinde veya avucunun içinde ateş tutmak

Rüyada elinde veya avucunun içinde ateş tutmak, kişi devletten yardım görür veya devlet işine girer. Bazı yorumculara göre eğer kendinizi kontrol etmezseniz bazı yanlışlar yapacağınıza ve bu yanlışlar sonucunda çok büyük zararlar göreceğinize delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1816

Rüya Sitesi Linkleri