Rüya tabiri ara

Rüyada Yangın Dumanı Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Yangın Dumanı Görmek, rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Rüyada görülen beyaz duman hayır ve mutluluğa işaret ederken, Rüyada görülen siyah duman ise, şerre ve sıkıntıya delalet eder. Rüyasında bir evin yandığını ve bunun üzerinden beyaz dumanlar çıktığını gören kişi sıkıntılardan kurtulur. Borçlu ise borçlarını ödeyecek kadar para bulur. Rüyada görülen siyah ise, dara düşeceğine ve bir takım sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Bu nedenle çıkan dumanın ne şartlarda ve ne renk olduğu çok önemlidir.

Rüyada görülen yangın dumanı kadar, yangının nerede çıktığı da çok önemlidir. Eğer önemli bir iş merkezinde ve İş kapısında görülen yangın kişinin iş hayatı ile alakalıdır. Rüyada bir devlet işine bağlı bir yerin yandığını ve üzerinde beyaz dumanların çıktığını görenin, geleceği çok parlaktır. Hiç ummadığı anda bir devlet kapısı kendisine açılır. Hayatı olumlu olarak çok fazla değişir. Şayet rüyasında bu devlet işine bağlı yerin yandığını ve siyah dumanların çıktığını gören kişi devlet işinde ise işten çıkar ve sonuçları çok ağır olur. Dara düşer. Kişinin hayatında art arda sıkıntılar çıkar.

Rüyada görülen yangın dumanı kendi evinden çıkıyorsa ve bundan bir zarar görmüyorsa mala ve zenginliğe işaret eder. Eğer zarar görüyorsa sıkıntıya ve hayatında zorlu bir sürece gireceğine işaret eder. Uzakta görülen bir yangının dumanı beyaz ise şan ve şöhrete kavuşacağına, rüyada görülen yangından siyah duman ise, sağlık sorunları yaşayacağına, kötü yaşam şartlarına ve bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyada görülen yangın ne şekilde olursa olsun, dumanı siyah olarak görmek, hastalığa, zarar görmeye, sıkıntıya düşmeye, gelecek kötü bir habere, maddi darlığa, işten çıkmaya, hayatının olumsuz yönde değişmesine, geçim sıkıntısına, haram mala, felakete, kötülüğe uğrayacağına ve para kaybına işaret eder. Rüyada görülen yangın dumanını beyaz görmek ise, hayra, mutluluğa, geçim sıkıntısından kurtulmaya, kötü giden gidişatın yola girmesine ve düzelmesine, para kazanmaya ve yeni iş olanaklarının açılmasına, şan ve şöhret kazanmasına ve çevresinde tanınan, sevilen biri olmasına, beklenmedik bir yerden miras kalmasına, borçlu ise, borçlarından kurtulmasına, yeni bir eve taşınmasına, yeni bir taşınabilir kazanmasına, sağlıklı olmaya ve mutlu bir haber almaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3296