Rüya tabiri ara

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüyada yangın çıktığını görmek, genel anlamda iyi olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin tanıdığı veya tanımadığı kişiler tarafından uğrayacağı ihanete delalet eder. Görülen bu rüya, sıkıntı, keder ve üzüntü ile birlikte tabir edilir. Istıraplı günlerin kısa sürede sizi bulacağına, kederleneceğinize, kayıplar yaşayacağınıza ve umutların kaybolacağına işaret eder. Rüya sahibinin inandığı ve sonsuz güveni olduğu kişiler tarafından kendisine mutsuzluk ve şansızlık getireceğine işaret eder. Dostlukların bozulacağına ve yerine düşmanlıkların geleceğine, ailede yaşanacak mutsuzluklara ve iş hayatında görülen ortaklıkların yıkımına işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmeye çalışmak, zekiliğe delalettir. Rüya sahibi kişinin akıl sağlığının yerinde olduğuna, çok ferasetli bir kişi olduğuna ve duygularından önce mantığını konuşturduğuna alamettir. Gelecek olan büyük felaketlerin akıl yolu ile önleyeceğine ve tedbirli davranılacağına alamet eder. Kendisi için kötülükler besleyen düşmanların olduğuna ancak rüya sahibinin mantıklı düşüncesi ve tedbirli hali ile düşmanların ayaklarını bir birine dolaştıracağına alamet eder. Rüya sahibi kişinin, basiretli, bitirim, muvakkat, dirayetli ve dahi tavırları ile düşmanlarını alt üst edeceğine onları bir çırpıda ezeceğine işaret eder.

Rüyada evde yangın çıktığını görmek, gürültü ve patırtıya işaret eder. Rüya sahibinin evinde oluşacak huzursuzluklar, kederli günler, üzüntülü durumlar ve sebepsiz kavgaların kısa sürede haneye geleceğine alamet eder. Hane içerisinde yaşanacak ayrılıklara ve bu ayrılıklardan kaynaklanacak tedirginliklerin olacağı anlamına gelir. Aileden birinin kavgaya neden aradığına ve kıvılcımlarını başlattığına işaret eder. Evde çıkan yangın ailenin dağılacağı anlamında yorulur. Yorucu ve üzüntü dolu günlerin kapıda beklediğine işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek çok iyi yorumlanan bir rüya değildir. Rüyasında yangın çıktığını gören kişinin başkaları nedeniyle sıkıntı ve üzüntüler yaşayacağına delalet eder. Kişinin zarar edip sıkıntılar, kayıplar yaşayarak umutlarını kaybederek çok ağlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok güvendiği ve birlikte zaman geçirdiği hatta çok sevdiği kişilerden kendisine mutsuzluk ve başarısızlık gelebileceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Çıkan Yangını Söndürmek Rüyada yangın çıkıyor ve rüyayı gören kişi yangını söndürüyorsa o kişinin uyanık ve zeki bir kişi olduğuna işaret eder. Kişi kendi akıl ve zekası ile kendisine gelebilecek zararları önceden fark ederek engelleyecek anlamını taşır.

Rüyada Yangın Çıktığını Duymak Rüyada yangın çıktığını duyan kişinin kendini kötü hissedeceği ve üzüleceği haberler alacağına işarettir. Rüya sahibinin mutsuz olacağı ve uğursuzluk geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evde Yangın Çıktığını Görmek Rüyasında kendi evinde yangın çıktığını gören kişinin hanesinde kavga, gürültü ve münakaşaların çıkabileceğine delalet eder. Bu kavgaların ev halkını çok üzeceği ve evde huzursuz gergin bir ortam yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Okulda Yangın Çıktığını Görmek Rüyada okulda yangın çıktığını gören kişinin meslek veya okul hayatında sıkıntılar yaşayıp hüsrana uğrayacağına işaret eder. Yangını gören kişinin iş veya okuluna verdiği emeklerin boşa çıkacağı yaptığı fedakarlıkların karşılığını alamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eşyaların Yandığını Görmek Rüyada eşyaların yandığını görmek kötü gibi görünse de çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin çok daha iyilerine sahip olacağı, zengin bir hayatı olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada yangın söndürmek ne anlama gelir? Rüyada yanan bir ateşi söndürmek; ateşin yandığı yerde kötülüklerin, fitneliklerin sona ermesine işaret eder. Rüyada evinde yanan ateşin söndüğünü görmek o hanede kötü bir haber alınacağına işaret eder. Rüyada bir şehir içinde yanan bir ateşin söndüğünü görmek, o yerdeki devlet büyüğünün vefat edeceğine delalettir. Rüyada bir evde yanan ateşin söndükten sonra rüzgâr tarafından tekrar alevlendiğin görmek; rüya görülen eve hırsız gireceği haberini verir. Rüyada sakin yanan bir ateş görmek rüya sahibinin mal kaybına uğramasına, fakirleşmesine delalet eder. Rüyada yanan bir ateşin yağmur nedeniyle söndüğünü görmek de hayırlı değildir. Böyle bir rüya görmek rüya sahibinin ticaretinde zarar etmesine işaret eder.

Rüyada bir sobada veya şöminedeki ateşin söndüğünü görmek, rüya sahibinin zarar etmesine, mal kaybına uğramasına ve dolayısıyla fakirleşmesine işaret eder. Rüyada yatağınızda ki ateşi söndürdüğünü görmek rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılı durumlarının geçeceğine, gam ve kederden kurtulacağına işaret eder. Rüyada üzerinde tencere bulunan bir ateşin söndüğünü görmek rüya sahibinin varsa hastalığının geçmesine, sıkıntılarının bitip feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada bir yerde ışık saçan bir ateşin söndüğünü ya da söndürüldüğünü görmek; o bölgedeki büyük bir zatın vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada yangın görmek ne anlama gelir?

Rüyada ateş görmek ile ilgili çok fazla tabir yapılmaktadır. Rüyada ateşi, yangını görme şekliniz rüyanın tabirinde değişiklikler yaratır. Genel olarak rüyada görülen ateş kişiye zarar veriyorsa şerre, zarar vermiyorsa hayra yorumlanır. Rüyada yangın, bolluk ve berekete, zarar ve günaha, müjdeye, savaşa, barışa, korkuya delalet eder. Rüyadaki yangının dumansız olması hayra ve yangının üzerinden kara dumanlar yükselmesi de şerre işaret eder.

Rüyada dumansız veya siyah dumanlı ateş, yangın görmek ne anlama gelir?

Rüyada dumansız yangın görmek; rüya sahibinin devlet büyüklerine yakın olmasına, ticaretle uğraşıyorsa işlerinin açılmasına, zor işlerinin kolaylıkla hallolmasına delalet eder. Rüya sahibi evinin önünde kor şeklinde yanan bir ateş görürse ve bu ateşten duman çıkmıyorsa bu rüyanın hacca gitmeye işaret olduğu söylenebilir. Rüyada evinden ateş çıktığını ancak dumanı olmadığını görmek de; rüya sahibinin hacca gideceğinin habercisidir.

Rüyada evinin ya da işyerinin yandığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada işyerinin yandığını ve içindeki eşyalarının kül olduğunu görmek, rüya sahibinin malını çok yüksek fiyata sattığına delalet eder. Rüyasında evinde yangın çıktığını görmek rüya sahibinin evine hırsız girmesine veya zorba kişiler tarafından malının talan edileceğine işaret eder. Rüyada bir bölgedeki evlerde yangın çıktığını ve bu yangının tüm bölgeyi sardığını görmek, o rüyanın görüldüğü yerde savaş veya çalışma olacağına işaret eder. Bu rüya o bölgedeki halkın malının da bu savaştan dolayı zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada kıyafetlerinin yandığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada ateş yaktığını ve ateşten bir kıvılcımın kıyafetini yaktığını görmek; rüya sahibinin sevdiği bir kişi tarafından zarara uğratılacağına işaret eder. Rüyada üzerine kıvılcımlar sıçradığını görmek rüya sahibi hakkında dedikodu yapılacağına işaret eder. Bu rüya istenmeyen sözlerin söylenmesine delalettir. Bazı âlimlere göre kıyafetin üzerine sıçrayan kıvılcımların çok olduğunu görmek hayra yorumlanır. Rüyada ateşin elbisesini yaktığını gören rüya sahibinin akrabaları ile arasının açılacağına dair tabirler vardır.

Rüyada yangın görmek; huzursuzluğa yorulurken aynı zamanda yaşanacak sağlık sorunlarına da işaret eder. Yangın sırasında kişi vücudunun yandığı görürse o kişinin malı azalır, fakat yangından kurtulduğunu görürse o kişinin malı artar. Aslında rüyada yangın görmek siz yanmadığınız sürece zenginlik ile de tabir edilmektedir.

Rüyada birinin yandığını görmek; o kişinin malının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangın alevi görmek; rüya sahibinin bazı hastalıklar geçireceğine ve sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmek; iyi ve hayırlı olan rüyalardan biridir. Rüyada yangını söndürdüğünü görmek kişinin kısmetinin açılacağına ve şanslı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada elinde ateş tuttuğunu görmek; rüya sahibinin devlet işlerine gireceği veya devletten yardım göreceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre kişinin elinde ateş tuttuğunu görmesi güç ve kuvvetli bir kimse olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada birinin evinin yandığını görmek; rüya sahibi için sıkıntılı geçecek olan günler şeklinde yorumlanır.

Rüyada ateşe girmek; ve hiçbir acı çekmediğini görmek kişinin yanlışlarından ve hatalarından döneceği ve artık doğru yolda olmak istediği şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ateşe girmek çevrenizde kötülüğünüzü isteyen kişiler olduğuna fakat bu insanların size zarar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada yangının söndüğünü görmek; yangın görmek ve yangının sönmesi rüya sahibinin bazı hatalar yaptığı ancak bundan ders alarak aynı hataları tekrarlamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüksek bir yerde alev görmek; o bölgede savaşı çıkacağı şeklinde tabir edilir. Alev ne kadar yükselirse savaşın da o kadar şiddetli olacağına işaret eder.

Rüyada elbisesinin yandığını görmek; kişinin yakın çevresinden birileri ile arasının açılacağına ya da akrabaları ile bir tartışma yaşayacağına işaret eder.

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek; savaş şeklinde tabir edilir; bela, azap ve sıkıntı anlamına da gelir.

Rüyada siyah duman görmek; sıkıntı ve problemlere işaret eder. Rüyada beyaz duman çıktığını görmek ise; sıkıntılardan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

722