Rüya tabiri ara

Cover Image

Yalvarmak

Şubat 26, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yalvarmak, bu rüya kişinin gireceği işlerde elde edeceği kazançlarla rahat şekilde süreceği hayata işaret eder. Rüyasında yalvardığını gören kimseler, rızkının peşinde koşarak hayatı amaçları ve hedefleri, doğrultusunda yaşar. Rüyada yalvarmak, bazen de muhtaç olmaya, yenilgiye düşmeye, kişinin kendisine olan tüm öz güveninin kaybetmesine ifade edilir. Rüyada yalvarmak, ortaklı ilişkilerinin artmasına, kazanç sağlayacak bir çok işe girmeye, ortaklık kurduğunuz kimselerle birlikte hayırlı olan bir çok işe atılmaya ifade edilir. Yalvarmak, rüyası kimi zaman da ihtiyacı olan kimselere el uzatmaya, insanların mutlu olmaları için kendi hayanızdan ödün vermeye ifade edilir.

Rüyada Yalvarmak Görmek?

Rüyada yalvarmak, yalvarmak, rüyası hayırlı olduğu kadar bezen de olumsuz anlam olarak işaret edilir. Bu rüya kişinin nasibi uğruna verdiği mücadelesine işaret ederken, bazen de çıkarları uğruna yaptığı bencilce davranışlarına da işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yada kişiler durağanlıktan uzak kendisini sürekli yenileyen, bilgi ve öğrenime açık, kimselerdir.  Rüyada yalvarmak, bazen de olmasını istemediğiniz zarar göreceğiniz işten yana kuşkuya düşmeye, sizin için değer taşıyan kimseleri doğru yola çekmeye ifade edilir.

Rüyada Ağlayarak Yalvarmak

Rüyada ağlayarak yalvarmak, yapılan bir hatadan dolayı pişmanlık duymaya, kendinizi affettirmek adına uğraşa girmeye işaret edilir. Bu rüya kişinin bencilce davranışları ve bilinçsizce yaptığı hatalarından dolayı pişmanlık duyarak kısa zaman da bu yoldan dönmesine işaret eder. Rüyada ağlayarak yalvarmak, bazen de  şükretmeye, çaresiz dertlerden kurtulmaya, özgürlüğe kavuşmaya ifade edilir.

Rüyada Allah’a Yalvarmak

Rüyada Allah’a yalvarmak, çalışarak ve emek sarf edilerek önemli yerlere gelmeye, maddi ve manevi yönden rahat nefes almaya, rızkın geniş kılınmasına yorumlanır. Rüyada Allah’a yalvarmak, bazen de kişinin derdine derman aramasına, dua ve dilekleri ile şükrederek zarar görmeden yaşamasına, her türlü hayırlı nasibine ermesine yorumlanır.

Rüyada Anneye Yalvarmak

Rüyada anneye yalvarmak, rüyada hanede bir kimseye yalvarmak, ondan bir şey ummaya, maddi ya da manevi olarak beklentiye girmeye, kolay yollarla kazanç sağlama peşine düşmeye yorumlanır. Rüyada anneye yalvarmak, bazen de güzel sohbete, kırıcı durumlardan uzak olmaya, gidilen her yere mutluluk getirmeye tabir edilir.

Rüyada Babaya Yalvarmak

Rüyada babaya yalvarmak, rüyasında babasına yalvardığını gören kimse, babasıyla karşı karşı gelerek mutlu olmayacağı durumlarla karşı karşıya kalır. Bu rüya kişi için hayırlı olmadığı kadar bazen de beklenmedik tepkilere, hanede kısa süreli sorunların yaşanmasına, dertsiz başınıza dert almaya ifade edilir.

Rüyada Sayıklamak

Rüyada sayıklamak, kişinin sosyal hayatında yaşadığı bir takım durumlardan dolayı mutsuz olup sonu hayırlı olmayan yollarla gireceğine yorumlanır. Rüyada sayıklamak, bazen de geçmişin korkularıyla yüzleşmeye, hayatın her köşesinde onlarla karşı karşıya kalmaya, engelleri yenmek adına mücadeleye girmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6325