Rüya tabiri ara

Rüyada Yağmurda Islanmak

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada yağmurda ıslanmak insanlara yardım etmeyi seven daima hayır işleri ile uğraşan kimsenin varlığına delalet eder. Rüyada yağmurda koşmak kötü huylarından ve alışkanlıklarından uzaklaşmaya yorumlanır. Rüyada yağmurdan kaçmak, insafını ve merhametini yitirmeye hak ve doğru olan yoldan uzaklaşmaya işaret eder. Rüyada yağmurda ıslanmak ve koşmak rüya sahibinin başarı basamaklarını hızlıca çıkmasına ve bolluk bereketin artacağı bir döneme giriş yapacağının habercisidir. Rüyada yağmurda yürümek şeytani işlerden uzaklaşmaya, nefsini terbiye etmeye kalbindeki merhameti yitirmemeye delalet eder.

Rüyada sevgilisiyle yağmurda ıslanmak iyi huylarından vazgeçmemeye ve günah işleyecek işlerden uzak durmaya işaret eder. Rüyada sevgilisiyle yağmurda yürümek şans ve kısmet kapılarının sonuna kadar açılmasına yorumlanır. Rüyada eski sevgilisiyle yağmurda ıslanmak huzur ve mutluluğa, bolluk ve bereketin artacağı bir sene geçirmesine tabir edilir. Rüyada eski sevgilisiyle yağmurda yürümek yapmış olduğu hatalardan pişmanlık duymaya, günahlarına tövbe edip ferah ve esenliğe ermeye delalet eder.

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslanmak zamanında yapmış olduğu hatalarından bir bir ders çıkarıp doğruları bulmaya işaret eder. Rüyada yağmurda sırılsıklam olmak günahlarına tövbe etmeye dinine bağlı biri olmaya yorumlanır. Rüyada yağmurun altında sırılsıklam olmak, hidayete ermeye, ayıplarını örtmeye ve kendini hayır işlerine adamaya delalet eder.

Rüyada yağmurda ıslanmamak rüya sahibinin yaşayacağı ibretlik olaylara delalet eder. Rüyada yağan yağmurda ıslanmamak dik başlı ve dediğim dedik karakterli insanın yanlış yollara sapmasına ve sonrasında pişman olup çok üzüleceğine yorumlanır. Rüyada yağmurda ıslanmadığını görmek, kendi elleriyle kendine kötülük yapacağına işaret eder.

Rüyada sağanak yağmurda ıslanmak, bu rüyayı gören kişi yaşadığı kötü günlerden kurtulacağına ve geçmişteki kötü olayları unutacağına işaret eder. Rüyada sağanak yağmur altında koşmak içindeki kin ve nefreti öldürmeye, kendisine yapılan hataları af etmeye yorumlanır. Rüyada sağanak yağmurda yürümek, hasret kaldığı huzura ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada yağmurda koşmak dini anlamda, manevi hayatında gelişmelerin olacağına ve maneviyatının yükseleceğine işaret eder. Rüyada yağmurda koşarak ıslanmak rahmet ve berekete nail olmaya, korku ve endişelerinden emin olmaya delalet eder.

Rüyada yağmurdan kaçmak bereketin ve bolluğun azalmasına ve kişinin başına gelecek kötü olaylara yorumlanır. Rüyada yağmurdan kaçtığını görmek, doğru olan yolu terk etmeye, şeytana uyup günahlar işlemeye işaret eder.

Rüyada yağmurda yürümek dertlerine çare bulmaya hasta ise şifa bulacağına işaret eder. Rüyada yağmurda yürümek ve ıslanmak huzura ermeye, hayat tecrübeleri edinmeye yorumlanır. Rüyada yağmurda yürümek koşmak, sıkıntılardan arınmaya, belalardan kurtulmaya kötü işlerden uzak durmaya delalet eder.

Rüyada yağmurda şemsiye ile yürümek, nefsine itaat etmemeye, şeytandan uzak durmaya delalet eder. Rüyada yağmurda şemsiye açmak, kalbindeki merhameti ve iyi niyetleri ilk günkü gibi tutmaya ve saklamaya işaret eder. Rüyada yağmurda şemsiye tutmak iyi huylarından vazgeçmemeye kötü insanlardan uzak durmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1427