Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek İslami

Temmuz 28, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yağmur yağdığını görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açık olacağına , bolluk bereket içerisinde yaşayacağına ve işlerinin artacağına işaret eder.

Fakat yağmurun çok şiddetli yağdığını görmek iyiye yorumlanmaz. Genellikle zarar ve ziyana rivayet edilir. Aynı zaman da kötü ve zor günler yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur gördüyseniz , hem aile hem de iş hayatınızda kısmetli birisi olduğunuza , hane içerisinde bolluk ve bereketin çok olduğuna , iyi kalpli birisi olduğunuzdan herkes tarafından çok sevileceğinize delalet eder.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yaptığınızı gördüyseniz , hayır kazançlar elde edeceğinize , iş konusunda ise kısmetli olacağınıza ve sağlıklı bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur yağması , rüya sahibinin iş hayatında beklentilerinin gerçek olmayacağına ve yakın zaman içerisinde bir yerden haber alarak çok mutlu olacağına ve güzel olaylar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Bu rüya genellikle sevinç olarak kabul edilir fakat kurtuluş olarak yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada yağmurda ıslandığınızı gördüyseniz , büyük bir şans ile karşı karşıya geleceğinize , tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve sorunlarınızın biteceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra huzurun ve bereketin tekrardan geleceğine , dualarınızın kabul olacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3637