Rüya tabiri ara

Rüyada Yağmur Suyunda Yürümek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yağmur suyunda yürümek devlette yüksek makama gelineceğine, hüner sahibi bir kişiye, gönül ilişkilerinde mutluluğa erişmeye, sağlıklı bir hayat yaşamaya, düşkünlükten kurtulmaya, sevince ulaşmaya, anlayışlı orta yaşlı bir kimseye, isteklerin hayata geçeceğine, üne kavuşmaya, hayırlı bir çocuğa, cömert bir akrabaya yorul maktadır.

Rüyada yağmur suyu görmek bazen de istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, kötü niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, hilekar bir insana, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, rüyada yağmur suyu içmek kıymet yitirmeye işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimlerine göre rüyada yağmur suyu görmek, görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği mutluluğa, cefa çekerek kavuştuğu daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu saygınlığa kavuşmaya,yağmur suyu içmek zorlukların ardından umduğu daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

Rüyada yağmur suyunda ıslanmak ayrıca dingin kalacağına, yeminine sadık kalacağına, bonkör bir yöneticiye, iş yerinde terfi etmeye, hayallerin yerine geleceğine, getirili atılım yapılacağına, sakin bir hayat sürdüreceğine, rüyada yağmur suyunda yüzmek isteklerin gerçekleşeceğine, kazanılan servete, finansal yükü olan bir yabancıdan kurtulmaya delalettir.

Rüyada yağmur suyunda yürümek bir diğer yoruma göre de, sorumluluktan ötürü rahatsılık duymaya, iyi hali kaybetmeye, korkulanın başa gelmesine, zulüm görmesine yorul maktadır. Daha olumlu bir çerçeveden bakan rüya alimlerine göre, bu rüya verdiği uğraşların sonunda umduğu nimete, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu ganimete, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu berekete, yağmur suyu ile evi su basması zamanla ümit ettiği servete yorulmaktadır.

Rüyada yağmurda ıslanmak ve koşmak dingin kalacağına, yeminini yerine getireceğine, iş yerinde terfiye, hayallerin gerçekleşeceğine, sakin bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada yağmur suyunun çekilmesi daima iyiye işaret eder. Rüyada görülen yağmur suyu birikintisi görmek yağmurdan zarar meydana gelmediği takdirde hayra ve rızka delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1437