Rüya tabiri ara

Rüyada yağ görmek

Ocak 15, 2018 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yağ görmek
Rüyada yağ görmek, mirasa konmaya, rızkın genişlemesine, güzel ahlâk sahibi insana, ilim öğrenmeye işaret eder. Ömrünüzden zevk alacağınıza, hayatı dolu dolu yaşayacağınıza, muradına ermeye işaret eder.

Rüyada zeytinyağı görmek
Rüyada zeytinyağı görmek, faydalı ilme, berekete, bolluğa ve hastalıklardan kurtulmaya, hida­yete ermeye, tövbe etmeye, helal rızka işaret eder.

Rüyada yağ lekesi görmek
Rüyada yağ lekesi görmek, hayra yorulmaz. Hoşunuza gitmeyecek ve sizi üzecek sözle duyabilirsiniz. İtibar kaybedebilir ve kedere düşebilirsiniz.

Rüyada vücudunu yağ ile ovduğunu görmek
Rüyada vücudunu yağ ile ovduğunu görmek, insanlar arasında nam salmaya, itibarının artmasına, rızkının çoğalmasına yorumlanır.

Rüyada yağ yediğini görmek
Rüyada yağ yediğini görmek ise, hasta için şifa bulmaya işarettir.

Rüyada yağ içtiğini görmek
Rüyada yağ içtiğini görmek, rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamaya değer bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada yağ döktüğünü görmek
Rüyada yağ döktüğünü görmek, çok savurgansınız. Paranızı hiç değerini bilmiyorsunuz. Eğlencenize ve keyfinize düşkünsünüz. Geleceğinizi hiç düşünmüyor anı yaşıyor ve paranızı savuruyorsunuz. Böyle devam ederseniz pişman olacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1162