Rüya tabiri ara

Rüyada Yabancı İnsanlarla Tanışmak

Temmuz 19, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada yabancı ülkede bulunmak, mevcut hayat koşullarının, yaşanılan yerin veya içinde bulunulan durumların değişeceğine alamettir. Güzel haberler alınmasıyla harekete geçileceğini ve kişinin isteklerini, hayallerini yeniden umutla var etmeye çalışacağını, hayatın kendisine sunduğu güzel sürprizler sayesinde neşe içinde olacağını bildirir. Rüya sahibi bulunulan ülkenin dilini konuşabiliyorsa rüyayı gören kişinin eğitim hayatı uzun sürer. Temiz, güzel bir ülkede bulunmak işlerin de iyi gideceğine, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına tabir edilir. Yabancı ülkede bulunmak bir yola çıkmanın da işareti olduğu gibi, geçici görevle başka bir şehre ya da ülkeye gitmek anlamına da gelir.

Rüyada Yabancı Ülkeye Gitmek

Sevinçle, umutla karşılanacak güzel bir haberin hem kişiyi, hem de ev halkını mutlu edeceğini, herkesi ilgilendiren bir meselenin ev içinde konuşularak karara bağlanacağını delalet eder. İyi tahsil almış, asaleti ve zarafetiyle tanınan bir eşe sahip olmak, zengin olmak, yapılan işten yüksek meblağlar kazanmak demek olduğu gibi, farklı meclislere girileceğini, yeni ahbaplıklar kurulacağını ve bu dönemdeki her türlü iletişimin ilerleyen zamanlarda kişiye yeni imkanlar sunacağını bildirir.

Rüyada Yabancı İnsanlarla Tanışmak

Yeni bir topluluğa veya çevreye girmeye yorumlanan rüya, kişiye açılan yeni kapıların, karşısına çıkacak hayırlı iş fırsatlarının haberini verir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya ve bu kimselerle ortak iş yapmaya yahut yolculuğa çıkmaya, eğlenceli vakit geçirmeye yorumlanır. Düşmanların kendini gizlemesine de işaret ettiği için kişinin bu dönemde dikkatli olması gerektiğini ve herkese güvenmesinin doğru olmayacağını da ifade eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3109

Rüya Sitesi Linkleri