Rüya tabiri ara

Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Yabancı erkek görmek, gerçek hayatta sıkıntı yaşayan, zorluk çeken ve iyi niyetli olan bir bayanla tanışmasına delalet eder. Rüyada yabancı erkek gören kimse, hızlı olgunlaşmaya ve hayırlı bir işe işaret eder. Rüyada yabancı erkek görmenin İslami anlamı, size hayır, bereket, bolluk, maddi ve manevi feraha ereceği anlamına gelir.Rüyada yabancı erkek görmek, rüya sahibinin yakınındaki kişilere yardım eli uzatacağına ve güzel bir bayanla tanışacağına delalet eder. Rüyada yabancı erkek gören kimse, yakın zamanda sıkıntılarından kurtulacağına ve hayırlı kısmete işaret eder.

Rüyada yabancı erkekle konuşmak, rüya sahibinin çevresi tarafından kıskanılan ve sevilen birisi olduğuna delalet eder. Rüyada yabancı erkekle konuşan kimse, yakın zamanda yeni dosluklar kuracağına işaret eder.

Rüyada yabancı bir erkeği takip etmek, rüya sahibinin büyük günahtan sakınacağına ve yol gösterecek hayırlı bir kısmete delalet eder. Rüyada yabancı bir erkeği takip eden kimse, yakın zamanda kötü niyetli kişiyle tanışıp dost olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada yabancı bir erkekle kavga etmek, rüya sahibinin bazı konularda kaba hareket ve hatalar yapıp kalp kıracağına delalet eder. Rüyada yabancı bir erkekle kavga eden kimse, kısa sürede yakın bir dostunuzun sizden görecek zarara işaret eder.

Rüyada yabancı erkekle evlenmek, rüya sahibinin yüksek bir makam mertebeye geçmek için sarf edilen gayrete, borçlanmaya, üzüntü ve kedere delalet eder. Rüyada yabancı erkekle evlenen kimse, yakın zamanda hanesinde huzursuzluk olmasına ve eşinden çıkar elde etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada yabancı erkekle yatmak, rüya sahibinin helal kazancının iyi olacağına ve hayırlı kısmetli bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada yabancı erkekle yatan kimse, yakın zamanda iş hayatında çabalarının karşılıksız kalmayacağına işaret eder.

Rüyada yabancı erkek misafir görmek, rüya sahibinin hanesine gelecek haber veya tanrı misafir olacağına delalet eder. Rüyada yabancı erkek misafir gören kimse, yakın zamanda sofranın bereketlenmesi, hane içinde huzur, mutluluk olacağına işaret eder.

Rüyada yabancı erkeğe sarılmak, rüya sahibi bekar ise evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlatlarının olacağına delalet eder. Rüyada yabancı erkeğe sarılan kimse, yakın zamanda kısmetinin açılacağına ve evleneceğine işaret eder.

Rüyada yabancı bir erkekle sevişmek, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve maddi durumunun düzene gireceğine delalet eder. Rüyada yabancı erkekle sevişen kimse, kısa sürede maddi ve manevi varlığının artacağına, hanesinde mutluluk, huzurun hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

374