Rüya tabiri ara

Cover Image

Yabancı Dil

Ağustos 11, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada yabancı dil görmek, bu rüya kişinin karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek uzun yıllar yabancı ülkelerde görev amaçlı bulunmasına yorumlanır. Rüyasında yabancı dil konuştuğunu gören kimse, kendisini eğitim ve iş amaçlı geliştirerek insanlara karşı pasif duruma düşmekten kurtulur. Rüyada yabancı dil görmek, aynı zaman da kişinin karşısına çıkacak her türlü fırsatlara, kısa zaman da mal mülk sahibi olmasına, kendisi için yaşanılacak güzel hayata ifade edilir. Bu rüya gören kişiler için şana ve şöhrete ermeye, insanların gözünde saygınlık kazanmaya, başarılı devlet adamlarına ifade edilir.

Rüyada Yabancı Dil Görmek Ne Demek?

Rüyada yabancı dil görmek, yabancı dil rüyası işsiz güçsüz insanlar için fırsat kapısı olarak ifade edilip gören kişilerin yakın zaman da devlet kadrolarında çalışmaya başlayacaklarına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da gören kişi için mutlu birlikteliğe, alınacak güzel haberlere, zevki sefaya, şana ve şöhrete ermeye ifade edilir. Rüyasında yabancı dil konuştuğunu gören kimse,ticari amaçlı seyahatler düzenleyerek uzun süreli ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda kalırlar.

Rüyada Birden Fazla Yabancı Dil Konuşmak

Rüyada birden fazla yabancı dil konuşmak, rüyayı gören kişinin saygınlık kazanacak önemli işlerde yer alarak kısa zaman da ün sahibi olacağına, tüm dikkatleri üzerinde toplayarak başarı sağlayacağına yorumlanır. Rüyasında birden fazla dil konuştuğunu gören kimse, insanlara buyruk etmek yerine, hayatı bağımsız olarak yaşamayı tercih eden, pozitif düşünceleri ön planda tutarak her zaman kendisini ileri görüşlü gösteren yapılı kimsedir.

Rüyada Yabancı Dil Konuşmak

Rüyada yabancı dil konuşmak, bu rüya kişinin çalıştığı kurumda herkese eşit davranarak kimsenin hakkını yemediğine, insanların gözünde her daim saygınlık kazandığına işaret eder.Bu rüyayı gören kimseler babacan, iyi huylu, cömert, yardımlaşmayı seven kimselerdir.

Rüyada Yabancı Dil Konuşanı Görmek

Rüyada yabancı dil konuşanı görmek, rüyayı gören kişinin ticari amaçlı bir çok insanla aynı mekanlarda yer alarak fikirlerini öne süreceğine yorumlanır. Bu rüya gören kişi için yeniliklere, atılan adımlara, başarıya giden yola işaret eder. Kişinin rüyasında yabancı dil konuşan bir kimseyi görmesi, o kimseye karşı borçlu duruma düşerek hislerini açığa vurmasına işaret eder.

Rüyada Yabancı Dil Okumak

Rüyada yabancı dil okumak, rüya sahibinin eğitim ve bilgi amaçlı sürekli yenilik içine girerek kendisini geliştirmesine, ileriye dönük atacağı adımların zeminini hazırlayarak eksi olan yanlarını düzeltmesine yorumlanır. Rüyasında yabancı dil okumak, aynı zaman da mal kaybetmeye, başarısız olmaya, ticari hayatınızda hayal kırıklığı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Yabancı Dil Öğrendiğini Görmek

Rüyada yabancı dil öğrendiğini görmek, rüyayı gören kişinin şanının ve şöhretinin git gide artarak başarısının dilden dile dolaşacağına yorumlanır. Rüyasında yabancı dil öğrendiğini gören kimse, öğrenmeye açık, yenilikçi, çağdaş, uygar kimselerdir. Rüyada yabancı dil öğrenmek, aynı zaman da yeni insanlarla tanışmaya, kişinin kendisini geliştirecek atılımlar yapmasına, başarılı hayatına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

642

Rüya Sitesi Linkleri