Rüya tabiri ara

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada vücutta yara görmek, çeşitli tabirlerle yorumlanır. Yaranın görüldüğü yere göre çeşitli anlamları vardır. Ancak genel olarak vücudun her yerindeki yara dünya kazancı olarak tabir edilir. Bunun yanında yara bazı durumlarda başa gelecek bir zararı işaret eder. Bu yakın akrabalardan, dostlardan gelecek zararda olabilir. Çevredeki dost görünen düşmanları işaret eder. Bunun yanında vücutta yara görmek kazanılacak rızkı, malı, geçim nafakasını müjdeler.

Rüyada topukta yara görmek, kişinin kazanacağı malı işaret eder. Ayrıca çocuklardan gelecek parayı simgeler. Vücudunda topukta yara görmek ve acı çekmek yakın zamanda gelecek mala, maddi anlamda rahatlamaya işaret eder.

Rüyada karında yara görmek ise, rüya sahibinin mal varlığı bakımından büyük bir zarara uğramasına yorumlanır. Karındaki açık yara kişinin beklemediği bir şekilde uğrayacağı zararla maddi kayıplar yaşamasına tabir edilir. Bundan sonra zor günler geçirecektir.

Rüyada başta yara görmek ise, kişinin kendi malıyla ilgili kötü bir haber almasına tabir edilir. Bu rüya bir anlamda haberci olarak kabul edilmeli ve malını kaybetmemek için harekete geçmesi şeklinde yorumlanması gerekir. Malını korumak için vakit kaybetmemelidir.

Rüyada baldır yarası görmek ise, rüya sahibi için oldukça hayırlıdır. Bu şekilde vücutta yara görmek kişiye uzun ve hayırlı bir yaşam müjdeler. Bu kişiler hem sağlıklı, hem de mutlu olmanın keyfini sürecektir.

Rüyada kalp yarası görmek ise, rüya sahibinin karşısına çıkacak sevebileceği, aşık olacağı kişinin çok hayırlı olacağını işaret eder. Bu rüya bazen rüya sahibinin karşılıksız aşkına, bazen tutkulu bir aşk yaşamına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler genç olursa, kısa sürede aşık olacaklar, daha yaşlı kişilerde yaşamında olmadıkları kadar mutlu aile yaşamına kavuşacaklar.

Rüyada vücutta yara görmek, erkeğin vücudunda olursa hayırlı kabul edilir. Bu kişiler yaşamlarında yanlışlardan yakınları tarafından kollanacaklar, hata yapmalarına engel olunacaktır. Bir kadının vücudunda yara görmek ise, hayırlı anlamlar taşımaz. Bu rüya kişilerle olan ilişkilerde yaşanacak hayal kırıklıkları olarak tabir edilir. Bu kişiler eşleri, sevdikleri kişiler tarafından beklemedikleri şekilde ihanete uğrayacaklardır.

Rüyada bacakta yara görmek ise, rüya sahibi açısından hayırlıdır. Bu kişilerin sevenleri çoktur. Çevresinden her zaman iyilik görürler. Aynı zamanda aileye katılacak yeni bireyleri işaret eden bir rüyadır. Bu doğumla olabileceği gibi, evlilikle olabilir, bir iş bağlantısı nedeniyle kurulacak bir ortalıkta olabilir. Rüya sahibi geniş bir aile içinde yaşamına deva edecektir.

Rüyada vücutta derin, kanlı bir yara görmek ise, kişinin borçlarını kapatmak zorunda olduğuna, bunun için acilen harekete geçmesine işaret eder. Bundan sonra yaşamında daha fazla çalışması gerekecek, iş hayatı daha yoğun olacaktır.

Rüyada ayaklarında yara görmek ise, rüya sahibinin iş yaşamındaki tereddütlerinin bitmesine, artık işinde daha başarılı olacağına işaret eder. Eğer rüyayı görenler işini seviyorsa, onlar için hayırlı bir rüyadır. Ancak işinden memnun değilse, hayırlı yorumlanmaz. Bu kişiler için yeni bir işe giriş söz konusudur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3184