Rüya tabiri ara

Cover Image

Vücutta Yara

Mart 29, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada vücutta yara görmek, kişinin yaşayacağı hastalığı ve acıyı içeren bu rüya kişinin uzun süre etkisinde kalacağı olayın içine düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, maddi mal varlıklarının bir bir yok olmasına şahitlik edip kısa süre içinde sıfırı tüketme noktasına gelir. Rüyada vücutta yara görmek, bazen de hastalık sorunları yaşayan yaşlı kimseler için yolun sonuna gelindiğinin, göz yaşının simgesi olarak tabir edilir. Vücutta yara ifadesi bazen de çekilen zahmetlerin ve çilelerin yavaş yavaş son bulup kişinin hayatının normal boyutlarda seyredeceğine, rızkına tekrar nail olacağını işaret eder.

Rüyada Vücutta Yara Görmek Nedir?

Rüyada vücutta yara görmek, ağız tadının bozulmasına, geçim sıkıntısına, ikili ilişkilerde yanlışa sürüklenmeye,anlaşılması güç insanlarla vakit geçirmeye yorumlanır. Vücutta yara ifadesini gören kimseler, başlarından büyük sorumlulukları yüklenerek hem kendilerini hem de ailelerini zan altında bırakırlar. Rüyada vücutta yara görmek, kimi zaman da çıkar amacı gütmeye, maddi olanakları arttırma peşine gitmeye, kendinizi güvence altında tutmaya ifade edilir.

Rüyada Vücutta Yaralar Görmek

Rüyada vücutta yaralar görmek, vücutta yaralar ifadesi, bir biri ardına gelecek olan tatsız ve üzücü olaylara, kişinin hayatının yaşanmaz hal almasın, keyfinin kaçmasına işaret edilir. Rüyada vücutta yaralar görmek, bazen de ölüm haberi almaya, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, üzüntüye tabir edilir.

Rüyada Vücutta Yara Çıktığını Görmek

Rüyada vücutta yara çıktığını görmek, istenmeyen üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya, hanede birlik ve düzenin bozulmasına, kişinin kendisini her konuda mutsuz hissetmesine ifade edilir. Rüyasında vücudunda yara çıktığını gören kimse, yakın zaman da alacağı haberle yıkılıp sevdiği kimseyle beslediği tüm duygularını kaybederler.

Rüyada Vücutta Yara İzi Görmek

Rüyada vücutta yara izi görmek, kişinin rüyasında iltihaplı  yara olduğunu görmesi, kendisinin sebep olduğu üzücü bir olaydan dolayı vicdan azabı çekeceğine işaret eder. Vücutta yara izi gören kimse, maddi olarak girdiği her işte başarısız olup gelecek kaygısı güder. Bu rüya bazen de kişinin ailesiyle ve yakınlarıyla yaşayacağı üzücü olayları, keyfin kaçmasını, rahatsız duruma düşmeyi ifade eder.

Rüyada Karında Yara Görmek

Rüyada karında yara görmek, borçlanma  şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin olumlu gözlerle bakarak hesapsız yaptığı harcamalar sonucu kendisini dara düşürecek durumlara geleceğine yorumlanır. Rüyada karında yara görmek, bazen de iftiraya maruz kalmaya, toplum gözünde saygınlığı yitirmeye, her kesin dışladığı kimse haline gelmeye ifade edilir.

Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek, bu rüya sevdiğiniz kimselerden gelecek kötülükler sonucu dara düşmeye, yanlış kimselerle dostluk kurmaya, hayatınızı kurmak adına girdiğiniz yolda seçimi yanlış yapmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2104

Rüya Sitesi Linkleri