Rüya tabiri ara

Rüyada Vücudunda Beze Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada vücudunda beze görmek yeterince dikkatli davranmamak yüzünden çeşitli sağlık problemleri yaşanacağına ama, tedavi görmek ve destek olması için yeme içme alışkanlıklarını gözden geçirmek ile beraber tekrar iyileşileceğine yorumlanması gereken bir rüyadır.Rüyada vücudunda beze çıktığını görmekişyerinin büyütülmesiyle alakalı yapılan çalışmaların, parasal manada fazlaca etkin rolü olan biriyle iş kurup başarı sağlayarak elde edilen güçlü ekonomik imkanlarla birlikte güzel sonuçlarının alınmasına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada vücudunda benek görmek mali kısıtlı imkanlar içerisinde olanlar için, ekonomik manada imkanları geniş olan birisiyle ortak olup maddi menfaat sağlamaya ve bunun getirisi olarak ta ticari faaliyetlerin getirdiği zararın sebep olduğu mali anlamdaki sıkıntılı durumların nihayetlenmesine yorumlanır.

Rüyada vücutta sivilce çıktığını görmek hesapta olmayan masrafların oluşturduğu maddi anlamdaki zorlayıcı sürecin sona erip, eski yatırımların değer kazanması sebebiyle zamanla ekonomik seviyede artış sağlanılarak, ekonomik anlamda büyük bir servete kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada vücudunda yaraların çıktığını görmek saygısızlık nedeniyle iş arkadaşlarıyla arasında meydana gelen takışmaların, yaşanan ilginç bir olay vesilesiyle uzlaşmaya bağlanacağına ve iş arkadaşlarıyla arasındaki istenen mutluluk ortamının tekrar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada vücudunda kurtçuk görmek hastalıkların olmadığı bir hayat sürmek için, belli bir disiplin içerisinde spor yapılıp, sağlıksız gıdalardan uzak durulmasının yanı sıra, moral bozan şeylerden uzaklaşılmasında özenli davranmak gerektiğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada vücudunda ben çıktığını görmek epeycedir imkan bulunamadığı için ödenemeyen borçları ödemeye yönelik maksatların, ekonomik olarak yardımda bulunmayı seven birisinden destek alarak elde edilen yeni önemli mali imkanlarla birlikte mutluluk verici neticelerinin alınmasına yorumlanır.

Rüyada vücudunda beyaz leke görmek vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle aile büyükleri arasında gündeme gelen sıkıntılı durumların, karşılıklı diyaloglar sayesinde yerini sükunete bırakacağına, böylece aile büyükleri arasındaki özlem duyulan huzurlu ilişkinin yakalanacağına yorulur.

Rüyada vücudunda siyah lekeler görmek edilen hakaretler sebebiyle anne baba arasında uzunca zamandır devam eden kırgınlıkların, bazı kişilerin araya girmesiyle beraber tatlıya bağlanacağına ve böylelikle anne baba arasındaki hasreti çekilen huzurlu ilişkinin eski durumuna döneceğine yorumlanır.

Rüyada vücudunda beyaz kabarcıklar görmek uzun yıllar sağlıklı kalabilmek bakımından, disiplinli olarak spor yapılıp, sigara dumanından uzak durulmasıyla birlikte, içsel huzurun yakalanmasının gerekliliğine tabir yapılır.

Rüyada vücudunun kabardığını görmek psikolojik manada da türlü sıkıntılar çıkaran mali anlamdaki istenmeyen durumların, epeyce bir sabır sürecinden sonra, ortak yapılan bir iş vesilesiyle kazancın aşama aşama artış göstererek, maddi yönde büyük bir zenginlik kazanılacağına yorulan bir rüyadır.

Rüyada vücudunun su topladığını görmek parasal açıdan fazlaca etkin rolü olan birinden destek alıp ilerlemeye ve bununla beraber her manada sıkıntılı bir süreç yaşatan mali yöndeki kısıtlı imkanların yerini rahatlamanın almasına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada vücudun derisinin soyulduğunu görmek özel konular yüzünden eski arkadaşlar arasında epeydir süregelen kalp kırgınlıklarının, çekilen onca sıkıntının ardından sona ereceğine, böylelikle eski arkadaşlar arasındaki sağlıklı ortamın tekrar sağlanılacağına yorumlanır.

Rüyada vücudunda büyük yara görmek sağlıklı yaşam standartlarının yükseltilebilmesi adına, sistemli olarak spor ve yürüyüş yapılmasının yanı sıra, sıkıntı veren insanlardan uzak durulmasına olan zorunluluğun işaretçisi olarak tabir edilir.

Rüyada vücudunda baloncuklar görmek bazı hatalı davranışlar nedeniyle aile büyükleri arasında gündeme gelen problemli ilişkilerin, yapılan diyalogların işe yaraması sonucunda sona ereceğine ve aile büyükleri arasındaki çok istenen mutluluğun tekrar sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada vücutta kırmızı benekler görmek sırların açık edilmesi yüzünden iki kardeş arasında devam eden kızgınlıkların, karşılıklı diyaloglar sayesinde nihayete ereceğine, iki kardeş arasındaki çok arzulanan mutluluk ortamının eskisi gibi olacağına tabir edilir.

Rüyada vücudunda alerji görmek eskiden beri hayali kurulan konforlu hayata kavuşmakla ilgili uygulanan planların, maddi açıdan zenginliğe sahip bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanarak elde edilen yeni mali olanaklar sayesinde mutluluk verici sonuçlarının alınmasına çıkması beklenen bir rüyadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1871