Rüya tabiri ara

Rüyada Virüse Yakalanmak

Temmuz 19, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada virüse yakalanmak onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada corona virüse yakalanmış birini görmek, rüya sahibinin maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşayanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, kötü olayların son bulacağına alamet eder. Rüyada corona virüse yakalanmış bir insan görmek,kazalardan ve belalardan kurtulmaya delalet eder.


Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek, üzüntü ve kedere, dertlerin artmasına, hastalıklardan uzun süre kurtulamamaya, iş hayatında başarılı olamayacağına, maddi gelirinin azalmasına delalet eder.


Rüyada Salgın Görmek

Rüyada salgın görmek, rüya sahibinin acı olaylardan dolayı hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında salgın olduğunu görmek, gerçek hayatta hasta olan birisinin iyileşmesine alamet eder.

 

Rüyada Corona virüse yakalanmak zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Corona Virüsüne Yakalanmış Kedi Görmek

Rüyada corona virüsüne yakalanmış bir kedi görmek, rüyayı gören kişinin stresli ve mutsuz günler geçirmeye, işlerinin kısa süreliğine kötüye gideceğine, aile içerisinde sürtüşme yaşayacağına alamet eder.


Rüyada Corona Virüsüne Yakalanmış Köpek Görmek

Rüyada corona virüsüne yakalanmış köpek görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçirmesine, devlet işlerine de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin bir devlet kapısında işi olduğuna, düzenli bir işe girmesi için sıkıntı çekmesi gerekeceğine alamet eder. Rüyada corona virüsüne yakalanan köpek görmek, uzun bir ömre de delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1612