Rüya tabiri ara

Rüyada Vida Görmek

Şubat 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada vida görmek, kişinin toplum gözünde gıpta ile bakılan, hürmet duyulan, kişiliği ve iş hayatıyla örnek alınan bir yaşantısının olacağına yorulur. Rüyada vida sıkıştırmak, rüya sahibinin hesabını çok iyi bilen, atacağı her adımı emin ve planlı bir şekilde atan, temkinli ve kararlı bir kişi olacağına yorumlanır. Rüyada vida söküp takmak kişinin kendisine güvenip, inandıktan sonra iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalet eder. Rüyada vida bulmak, rüya sahibinin çalıştığı süre boyunca asla tökezlemeyeceğine ve kazancının hiç eksilmeyeceğini işaret eder. Rızkının azalmayıp bereketinin her daim bol olacağına, sofrasından ekmeğinin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada vida görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bir yerlere gelebilmek ve iyi bir gelecek sahibi olmak için gece gündüz demeden çalışacağına işaret eder. Rüya sahibinin ilkelerinden asla ödün vermeyeceğine ve her başarısında kendine yeni hedefler belirleyip, o hedef uğruna çalışacağına yorumlanır. Kişinin kendi ayakları üzerinde sağlam duracağına ve asla başkasından yardım kabul etmeyip kendi gücü, zekasıyla bir yerlere geleceğine işaret eder. Hane içinde bereketinin, rızkının bol olacağına ve hayır duaları ile yoluna devam edeceğine delalet eder. Kişinin alın terinin ne olduğunu, helal lokmanın önemini çok iyi bildiğini ve asla kul hakkına girmeyip, günah işlemeyeceğine alamet eder.

Rüyada vida sıktığını görmek, rüya sahibinin çalkantılı dönemini geride bırakarak maddi sıkıntılarını aşacak yeni işlere girişeceğine ve şansının yaver gideceğine yorulur. Kişinin daha iyi bir hayat yaşamak ve yaşlılığını garanti altına almak için daha fazla kazanç getirecek işlere gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı zor günlere rağmen yeniden ayağa kalkacağına ve herşeye sıfırdan başlayacağına yorumlanır.

Rüyada vida söktüğünü görmek, kişinin daha fazla kazanç elde etmek için bir takım işlere girişeceğine ve beklenenin aksine kar yerine zarar ederek hüsrana uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin anlık verdiği kararlar ile hata yapıp, elindeki malını, mülkünü kaybedeceğine alamet eder. Umutlarla, hayallerle atılan adımların hüsranla sonuçlanıp üzüntü yaşanılacağına delalet eder.

Rüyada vida yuttuğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatında cesur, gözü pek, hırslı, azimli, savaşçı bir kişiliğinin olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin elindekileri kaybetme riskini göze alarak karşı rakipleri ile büyük mücadele vereceği savaşlara gireceğine işaret eder.

Rüyada vida topladığını görmek, kişinin el işinden sıkılıp kendi işini kurmak için birikim yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin kararlılığı ve azmi sayesinde hayallerini gerçekleştirerek kendi ekmek kapısını açacağına yorulur.

Rüyada vida açtığını görmek, kişinin işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya olacağına yorulur. Rüya sahibinin işini dahada büyütmek adına bir takım atılımlarda bulunacağına ve bunun kazanç getirmesi düşünülürken aksine zarar getireceğine işaret eder. Kişinin iflas ile burun buruna geleceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3461