Rüya tabiri ara

Cover Image

Vermek

Kasım 13, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada vermek, vermek rüyası kişinin görmüş olduğu rüyaya bağlı olarak farklı bir çok anlama işaret ettiği gibi gören kişi için hayra olduğu kadar şerre de yorumlanır. Rüyasında kişinin verdiği şey hayırlı bir şey ise bu kişinin nasip kapısının sonuna kadar açık kılınıp hayırlı kazanç kapılarına vesile olacağına işaret edilir. Rüyada olumsuz bir şey vermek ise harama ve kötülüğe yönelmeye, nasibi köreltmeye, yapılan işlerde yanlış sonuçlara ulaşmaya sembol edilir. Rüyada görülen vermek rüyası bazende, kazandığınız malların elden çıkmamasına, ticaret amaçlı atılımlar yapmaya, kısa zaman da servetlere nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Vermek Ne Demek?  

Rüyada vermek, vermek rüyası hayra delalet olduğu kadar görülen rüyanın şekline ve anlamına bağlı olarak şerre de anlam içerir. Bu rüyayı tek amaçlı yorumlamak yanlış olduğu kadar kişi için de kötülüğe ifade edilir. Rüyasında bir şey verdiğini göre kimse, kendisi için hayırlı olan bir işe uzanarak nasibini helal yollarla kazana fırsatına nail olur. Rüyada görülen vermek, sembolü bazen de mutlu edici olaylarla karşı karşıya kalmaya, manevi olarak rahata ermeye, gönül zenginliğine ifade edilir.

Rüyada Borç Vermek  

Rüyada borç vermek, rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı son derece dürüst ve samimi olmasına rağmen bir takım insanların suçlamalarına maruz kalarak zora düşeceklerine yorumlanır. Rüyasında bir kimseye borç verdiğini gören kimse, sonu hayırlı olmayan bir işe kalkışarak hem kendisini hem de sevdiklerini zor duruma sokar.

Rüyada Su Vermek  

Rüyada su vermek, kişinin Allah rızası için karşılık beklemeden yaptığı yardımlarına, nasibini ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşarak kendisini ruhen huzurlu hissetmesine yorumlanır. Rüyada su vermek, bazen de gönül rahatlığına ermeye, ilim sahibi hidayete ermiş kimselerden yardım görmeye, eksik olan dini bilgilerinizi tamamlamaya işaret edilir.

Rüyada Kan Vermek  

Rüyada kan vermek, maddi ve manevi anlamda zor zamanlar geçiren rüya sahibinin yakın zaman da alacağı müjdeli haberle hayatının bir anda  değişerek kendisi için mutluluk getiren işlere yöneleceğine yorumlanır. Rüyada görülen kan vermek, sembolü bazende doğru yolu bulmaya, tövbe etmeye, günah yapmaktan korkmaya tabir edilir. Kan vermek, rüyası haneden çıkacak cenazeye, yaşayacağınızı üzücü olaylara da ifade edilir.

Rüyada Sadaka Vermek  

Rüyada sadaka vermek, Allah rızası için yapılan karşılıksız yardıma, ihtiyaç sahibi kimselere el uzatarak onların dertlerine derman olmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler helal yollarla kazandıkları nasiplerinin belli bölümünü hayır amaçlı kullanarak manevi olarak gönül rahatlığına erer. Bu rüya aynı zaman da dua ve dileklerinizin kabul görülüp kutsal topraklarda bulunma şerefine nail olmaya, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Ekmek Vermek  

Rüyada ekmek vermek, kişinin yanında çalıştırdığı kimseye alnının teri kurumadan nasibini uzatarak onu mutlu kılacağına, kazandıkları kazançları ile bir çok kimseye ekmek kapısı aralayarak onları mutlu edeceğine yorumlanır. Rüyada ekmek vermek, bazen de bir çok kimseye öncülük etmeye, yol gösterici kimse haline gelmeye, hak yolunu bulmaya ifade edilir.

Rüyada Selam Vermek 

Rüyada selam vermek, insanlar arası sıcak samimi dostluklara, kişinin karşılık beklemeksizin kuracağı sıcak dostluklarına, hayırlı kimselerle birlikte olmaya işaret edilir. Rüyada selam vermek, bazen de elinizin dolu olup akraba ziyaretinde bulunmaya, hoş sohbetlere katılmaya, sizi ve ailenizi güzel kılacak birlikteliklere yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2936

Rüya Sitesi Linkleri