Rüya tabiri ara

Rüyada Vampir Görmek

Ocak 24, 2019 - Okuma süresi: 13 dakika

Rüyada vampir görmek, her şeye çabuk sinirlenen ve celallenen, en ufak sorunlarda pireyi yorgan yapan kişilere işarettir. Rüyada vampir görmek, stresli ve gergin kişilerin varlığına yorumlanır. Rüyada vampirden kaçtığını görmek rüya sahibinin genç olmasına rağmen hiç bir şeye tahammül edememesine yorumlanır. Rüyada vampirden korkmak kişinin işinde yada aile içinde net kararlar alacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında gözü doymaz, aç gözlü ve verdikçe dahada isteyen kıymet bilmeyen kişinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında bu kişiler oldukça hep sorunlar yaşanacak ve sorunlar artacaktır.

Rüyada vampir tarafından kovalanmak ağzıyla kuş tutsa bu kişilere yaranamaz ve gözlerine dahi görünmesine izin vermezler. Rüya sahibinin çevresindeki bu kişilerin faydası olmadığı kadar zararı daha çoktur.Rüyada vampirin kovalaması hem maddi hemde manevi zararlar verecek ve başını sürekli belaya sokacaktır.Rüya sahibinin aile içinde yaşadığı bu büyük sıkıntılar işine de yansıyacak ve büyük sıkıntılar çekecektir.

Rüyada vampir olmak, rüya sahibinin en yakınlarını kırıp, üzeceği davranışlarda bulunacağına yorumlanır. Rüya sahibinin karşısındakini üzecek sözlerde bulunacağına ve göz yaşı döktüreceğini işaret eder. Rüya sahibinin kötü ithamlarda bulunduğu kişilerden fayda göreceğine delalet eder.

Rüyada vampir tarafından ısırıldığını görmek, rüya sahibinin başkaları tarafından yapılan hatalar yüzünden cezalandırılacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hane içinde tartışmalar yaşayacağına, kavgalar arasında kalacağına delalet eder. Rüya sahibi başkasının işlediği suçların günahını çekecek ve manevi zararlar görecektir.

Rüyada vampir öldürmek, rüya sahibinin hanesine neşe getirecek güzel haberlerin yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hayatındaki olumlu gelişmeler neticesinde hem kendisi hemde ailesi rahat bir nefes alacaktır. Kişinin hayatındaki bu olumlu gelişmeler hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında da olumlu gelişmeler olacak ve kazancı biranda artacaktır.

Rüyada vampir saldırısı, rüya sahibinin hayatında önemli yeri olan bir dostuyla ayrılığa düşeceğine delalet eder. Rüya sahibi yakın arkadaşıyla ayrılığa düşmesinin en büyük sebebi ihanete uğramasına yorulur. Rüya sahibinin iş ortaklarıyla yollarını ayıracağına ve yeni işlere atılacağına da delalet eder.

Rüyasında vampir olduğunu gören kişi, rüyasını; kişinin yaşadığı stresli yaşamının sonucunda ailesini, arkadaşlarını ve yakınlarını üzeceğine yormalıdır. Rüya sahibi yaşadığı stresin ardına sık sık saklanarak sevenlerini üzecek kıracak ve hakarete varan sözler kullanacaktır şeklinde tabir edilir. Alimlerin çoğu rüya sahibine kırdığı kişilerin en zor günlerinde kendisini koruyan ve yanında bulunan insanlar olduğunu unutmaması gerektiğini, stres ve sıkıntılarını paylaşarak azaltmaya çalışmasını ve susup içine atmaması gerektiğini salık vermektedirler.

Ayrıca rüya sahibinin yaşının çok genç olmasına ya da en azından olgunluk seviyesinin çok erken olması nedeniyle sırtına çok fazla yüklemede bulunulduğuna da delalet etmektedir. Rüya sahibinin önünde yaşaması gereken uzun ve zaten yorucu, sıkıcı ve yıpratıcı bir ömür olduğunu ve bu ömrünü daha şimdiden bu şekilde heba etmemesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada vampir tarafından ısırıldığını görmek; rüya sahibinin hayatına çok fazla dahil ettiği ve birçok gizli bilgisini paylaştığı kişinin kötü yöndeki davranışlarını fark ettiği halde adımını hep ertelediğinden zarar göreceği ve başına olmadık işlerin açılacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibi, kendisine zarar verecek olanın farkındadır fakat sezgisel olduğuna inandırdığı için kendisini asla gereken adımı atamamaktadır şeklinde tabir edilir.

Rüyada bir vampirle kavga etmek; rüya sahibinin dedikodusunu yapanlara karşı çıkmaya çalıştığı, toplum içerisinde dolaşan bütün dedikoduları duyduğu halde duyduklarını haklı çıkarmamak için kendisiyle inanılmaz derecede zorlu bir savaşa giriştiği manasına gelmektedir. Rüya sahibi kendi içinde bir kaos yaşamakta ve inanılmaz zor çatışmalar yaşamaktadır fakat buna paralel olarak toplumun kendisini baskıladığı, zorladığı yönlerini de çok şiddetli bir şekilde baskılamaktadır şeklinde tabir edilir.

Rüyasında bir vampir ile sevgili olduğunu gören kişi, rüyasını; hayatına aldığı kişinin kendisine zarar vermek, açığını yakalamak ve kendisini çevresindeki insanlar içerisinde küçük düşürmek için elinden geleni yapacağına yormalıdır. Rüya sahibinin gönlünü kaptırdığı bu kişiden hayatının kazığını yemeden uzaklaşmayacağına da delalet eden bir rüyadır. Alimler rüya sahibinin, içsel güdülerine güvenip sezgilerinin fısıltısını duymaları gerektiğini salık vermektedirler.

Rüya sahibinin vampirlerce kovalandığını görmek; rüya sahibinin görücü usulüyle bekarlık yaşamını sonlandırmalarını isteyen insanların varlığına ve bu insanların yersiz ve sık müdahalelerinin olduğu manasına gelmektedir. Rüya sahibi belki evliliği düşünmeyen veya belki zaten yaşamında değer verdiği birilerine zaten sahiptir fakat çevresindeki bazı insanlar hayatıyla oynamaya yeminli tecrübeliler olma peşindedir şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu insanlardan uzaklaşmak için adım atıp uzaklaştığını düşünecektir. Yaşamında öyle virajlar olacaktır ve bir anda daha önce kaçarak kurtulmaya çalıştığı insanlar yığınına rastlayacaktır ve yaşamının yoksulluğunu fark ederek kendi yaşamının iplerini ellerine alacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada vampir dişi görmek; rüya sahibinin başkasının günahını ödeyeceği, kendi hatalarından değil başkalarının hatalarından ders umacağı ve insanların artığa kalan hayatlarını yaşayacağı manasına gelmektedir. Rüya sahibinin bu tavrı aşırı stresli yaşamını kronikleştirmesidir ve bu perdenin ardına saklanmasıdır. Şeklinde tabir edilir.

Rüyasında vampir dövdüğünü gören kişi, rüyasını; yaşadığı her anısıyla gözlerine gözlerine battığı insanların kendisiyle ilgili olumsuz cümleler konuşmalarını artık bıraktıklarına çünkü rüya sahibinin yaşadığı mükemmeliyete yetişemediklerini görmeye başladıklarına yormalıdır. Rüya sahibi ilk zamanlarda bu insanların davranışlarından. Kurdukları olumsuz cümlelerinden çok rahatsızlıklar duymuş olsa da daha sonrasında insanların bu zayıf özelliğini kendi yaşamının lehine çevirmeye başlamıştır şeklinde tabir edilir.

Rüyasında vampir ile konuştuğunu gören kişi, rüyasını; ailesine, sevdiklerine ve kendisine zarar verme niyetindekilere güçlü bir iletişim kurarak bu niyetlerinden en az elli yıllık bir süre için vazgeçirdiğine yormalıdır. Rüya sahibi, ailesinin uzunca yıllar hatta nesiller boyudur yapamadığını yaparak ve başararak içinde yaşadıkları toplum için bir örnek teşkil edecektir şeklinde tabir edilir. Alimlerin çoğu rüya sahibine toplumda örnek teşkil ettiği için dikkatli olması gerektiğini, olumsuz davranışlara yol açacak davranışlardan uzak durmasını ve aile kavramın gereken önemi gerçek anlamıyla vermesi gerektiğini salık vermektedirler.

Rüyasında vampir öldüren kişi, rüyasını; ailesine zarar vererek çok büyük hasarlara neden olacak olan birini ailesinden uzaklaştıracağına yormalıdır. Fakat din alimleri bunun için gerekenden fazla emek ve çaba sarf etmesi gerektiğini dile getirmektedirler. Çünkü rüya sahibi, yaşamından vermemesi gerektiğinden fazlasını ailesinin güvenliği için harcayacaktır şeklinde tabir edilir. Böylece rüya sahibi ailesi ile mutluluk ve huzuru yakalayıp rahatlıkla nefes alacaklardır.

Rüyada vampir saldırması; kişinin yaşamında çok derin ve büyük bir yer kaplayan birinin kendisiyle ayrılığa düşeceği ve çok sert kavgalar yaşayacakları manasına gelmektedir. Rüya sahibi bu kişi ile birlikte döndükleri bir virajda, kişinin kötü niyetini fark edip asla düşündüğü kadar iyi niyetli olmadığına karar verecektir şeklinde tabir edilir. Bu sayede rüya sahibi, kendisine büyük zararlar vermek isteyen, ayaklarını kaydırmaya çalışan ve düşüşünü izlemek isteyen bu kişiyi yaşamından tamamen çıkaracaktır.

Genel anlamıyla vampir: hayatını sürdürmek için insanların kanını emen insanımsı varlıkları tanımlamak için kullanılır.
İnsanların kanını emen bir vampir, onun ölümüne yol açabilir. Ancak, vampir kanını içtiği kimseye kendi kanından da içirecek olursa kurbanı da vampire dönüşür. Bu dönüşüm 1-2 haftalık bir transformasyon sürecidir. Süreç sonunda kanı kullanmayı öğrenmiş olarak kendisini seçen vampirin klanına katılır.

Vampir varlığına inanan bilim insanları vampirlerin kendilerince belirlenen özelliklerini şöyle özetlemişlerdir ; Acıyı en az düzeyde hissederler, vücutlarında özelliklede yüzlerinde çürüğe dayalı hafif çukurluklar ve izler bulunur, göz renkleri sürekli değişim içindedir ve iki göz asla aynı renkte bulunmaz. Beklenmedik zamanda, fark edemeyeceğiniz kadar hızlı ve bir o kadarda güçlü tepkiler verebilirler. Ten ısıları sürekli değişiklik içindedir. Gün ışığından etkilenmezler.(Vampirlerin güneş ışığında yok olduğu fikri , Bir Dehşet Senfonisi filminde ortaya atılmış, Popüler kültür ‘e ait modern bir düşüncedir.) Düşünce okuyabilirler bu nedenle onlara karşı koymak imkânsız gibidir. Zekalarını ve güçlerini asla bir kitlenin anlayacağı bir şekilde dışarıya vurmazlar. Bahsedildiği gibi köpek dişleri ilgi çekici büyüklükte değildir.

Vampirlerin güçleri kanlarından gelir.
Bir vampir başka bir vampirin kanını içerse; onun güçlerine sahip olabilir. Bu yüzden hiçbir vampir diğerine asla tam olarak güvenemez.

Vampirler Uçabilirler mi?

Hayır. Tam olarak uçabildikleri söylenemez ama havadan güç alarak çok hızlı koşabilirler. Ayrıca dev adımlar atarak görünmeden yer değiştirme ve duvara tırmanma özellikleri vardır.

Aynada Yansımaları Var mı?
Evet, var çünkü fiziksel yer kaplıyorlar.

Vampirler Her Gece Beslenmeye İhtiyaç Duyarlar mı?

Vampirler her gece kan içmek ve kurbanlarını öldürmek zorunda değiller..
Ama yeterince beslenmiş olsalar bile, bazıları kurbanlarını öldürmekten derin bir zevk alırlar. Bazı araştırmacılar vampirlerin yasamak için kana bile ihtiyacı olmadığını düşünüyor ama onları çok daha fazla güçlü yapıyor.

Vampirler Seks Yapar mı?

Kan içmek onlar için en büyük şehvet ve zevktir. Her şey bir yana, seks gibi bir yakınlaşma onlar için çok fazla olabilir.

Vampirler Gümüşten Etkilenir mi?

Her Vampirin Gümüşe alerjisi vardır. Gümüş vampir kanına geçtiğinde alyuvar hücrelerinin sistemini bozar ve 1 dakika içinde öldürür. Ancak gümüş doğada sıvı durumda çok az bulunduğu için bir vampir kanıyla temasa geçmesi çok zordur.

Güneş Işığı : İlk vampir Caine’in Tanrı’dan aldığı lanet üzerine vampirler gün ışığına çıkamazlar.
Ateş : Ateş derilerini yakarak onları öldürür. Vampirler yaşlandıkca ateşe dirençleri de artar.
Haç : Haç yanlızca vampir bundan korkuyorsa, yani zarar vereceğine inanıyorsa yaralar.
Sarımsak : Sarımsağın vampirleri yaraladığı çok gülünç bir düşüncedir.
Kutsal Su : Kutsal suyun vampirler üzerinde ateş etkisi yarattığı söylenir. Haçta olduğu gibi, kutsal suda da önemli olan şey duayı okuyan ve suyu kullanan kişinin inancıdır.
Ölü Kanı : Cansiz, ölü varlıkların kanını içmek vampirler için oldukça tehlikelidir.
Kafalarini Kesmek : En etkili yöntem kafalarını kesmektir.
Tahta Kazık : Kalbe saplanan bir tahta kazık sadece vampirin o an için sersemleşmesine neden olur, kazıgı çıkardıktan sonra çabucak kendine gelip hiç bir zarar almadan kurtulabilir.
Gümüş : Gümüş vampir kanına geçtiğinde alyuvar hücrelerinin sistemini bozar ve 1 dakika içinde öldürür.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2442