Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Vali Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir ( İslami)

Temmuz 28, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada vali görmek , kültürlü , hayat tecrübesi olan , akıllı , okumuş ve aynı zaman da mantıklı bir kişinin varlığına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin hayatını çok yakın bir zaman içerisinde birisinin gireceğine ve o kişiden çok şey öğreneceğine yorulur. Bu kişi size çok şey gösterecek , yarım kalan taraflarınızı tamamlayacaktır.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin toplum tarafından sevilip sayılacağına , sözünün dinleneceğine ve güvenilir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Vali Olmak Görmek

Rüyada vali olduğunuzu gördüyseniz , iş hayatınızda yükselişe geçeceğinize ve bu yükseliş sayesinde ise herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza delalet eder.

Rüyada Vali ile Konuşmak

Rüyada vali ile konuştuğunuzu gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan kişiden ilim irfan öğreneceğinize , herkes tarafından alim sayılacağınıza ve bu yolda ilerleyeceğinize işaret eder.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici gördüyseniz , yaşayış şeklinizin ve inanmış olduğunuz doğruların değişeceğine yorulur.

Bu rüya genel olarak yaşam felsefesi ile ilgilidir.

Rüyada Yönetici Olmak

Rüyada yönetici olmak genellikle hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin başarılı olacağına , her konuda zafer elde edeceğine , eğitim hayatında başarılı olup çok iyi yerlere geleceğine ve ömrü hep mutluluk ile geçeceğine yorulur.