Rüya tabiri ara

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Ocak 22, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin anlık öfkesine ve zaman zaman ortaya çıkan sinirli tarafına, kötü davranışlarına işaret eder. Rüyada vahşi hayvan tarafından ısırılmak rüya sahibinin en umulmadık anda sinir krizleri geçirmesi, şifası olmayan hastalıklarının olacağına delalet eder. Rüyada vahşi hayvan tarafından öldürülmek kişinin geçmişinde yaşadığı korku ve üzüntünün şuan ki hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine alamet eder. Rüyada vahşi hayvan görmek, kişinin güç kontrolsüzlüğü yaşayacağına ve başta ailesi olmak üzere çevresine psikolojik zararlar verecektir. Aynı zamanda bu rüya kişinin çevresinde güçlü bir düşmanının olduğuna ve sıkıntılarının çıkılması zor bir durum alacağına yorulur.

Rüyada vahşi hayvanlar görmek, rüya sahibinin hayatını olumsuz etkileyecek sağlık problemlerinin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin anlık öfke, sinir travması geçireceğine ve çevresine ciddi zararlar vereceğine delalet eder. Kişinin güç kontrolsüzlüğü yaşayacağına ve içinde olduğu sorunlarına normalin üstünde tepki vereceğine işarettir. Beklenmedik anlarda sinir krizleri yaşamaya, psikolojik olarak inişli, çıkışlı bir ruh haline sahip olacağına yorulur.

Rüyada vahşi hayvan sevmek Kişinin duygular arasında geçiş problemlerinin olacağına ani sevinçler ve ani üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Bu süreç kişinin özel hayatını etkilediği kadar iş hayatını da olumsuz etkileyecektir. Rüya sahibinin bu süreçte kendine dikkat etmesi gerekir, suça meyilli olmaya yönelik davranışlar sergileme durumları olacaktır.

Rüyada vahşi hayvan avlamak, rüya sahibinin iş hayatında göstermiş olduğu çalışmalarının, emeklerinin karşılığı olarak hak ettiğinden fazlasını alacağına yorumlanır. Kişinin para konusunda aç gözlü olacağına ve hırslarına yenik düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iki yüzlü olacağına ve aile içi olsun, iş hayatı olsun sürekli yalan yanlış söylemlerde bulunarak ortalığı karıştıracaktır. İnsanlar arasında sorun çıkaran, haset eden, kıskanç olarak tanınan bir kişi sıfatına layık görülecek ve çevresinde dost, arkadaş yoksunluğu yaşayacaktır.

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak, kişinin sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, aşılması zor problemler ile karşı karşıya geleceğine işaret eder. Rüya sahibi aile içinde yaşadığı sorunlarını iş hayatına da yansıtarak içinde bulunduğu durumu dahada çıkılması zor bir hale getirecektir. Yaşanacak parasal sıkıntılara, mekan değişikliğine ve anne, baba tarafından gelecek acı habere işaret eder. Aynı zamanda yakın bir kişi tarafından uğratılacak ihanete delalet eder.

Rüyada vahşi hayvan beslemek, rüya sahibinin gözünden sakındığı, üzerine titrediği, emek verdiği bir kimse tarafından gelecek üzüntülü habere işaret eder. Rüya sahibinin uzun yıllardır yardımlarını esirgemediği, arkasında durduğu bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına, tabiri caizse koynunda yılan besleyeceğine delalet eder.

Rüyada vahşi hayvan eti yemek, düşmanlara karşı kazanılacak zaferlere, alınacak hayırlı haberlere, hane içinde bolluğa berekete işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara yardım elini uzatacağına ve yol gösteren öğütler vereceğine yorumlanır.

Rüyada ormanda vahşi hayvan görmek, çevrede bulunan yapmacık insanların doğal görünmeye çalışmalarına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde dost görünümlü düşmanlarının olacağına ve hane içine kadar sızmaya çalışıp, huzurunu kaçıracaklarına yorumlanır.

Rüyada yavru vahşi hayvan görmek, kişinin iş hayatında ve özel hayatında günden güne büyüyen sorunlarına delalet eder. Rüya sahibinin sorunları ile mücadele ettikçe gücünün, kuvvetinin tükeneceğine, hastalanarak elden, ayaktan düşeceğine yorumlanır.

Rüyada vahşi hayvan tarafından kovalanmak, aile içinde yaşanacak sorunlara işaret ederken bir taraftanda anne ve babadan gelecek üzücü habere delalet eder. Bazende kişinin maddi sıkıntılarından dolayı uzun süreli mekan değişikliği yaşayacağına ve dertlerinin her geçen gün dahada artacağına yorumlanır.

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak, kötülüğe işaret olan bu rüya düşmanlarınız tarafından yenilgiye uğrayarak her türlü mal varlığınızı kaybedeceğinizi işaret eder. Rüyasında vahşi hayvan saldırısına uğradığını gören kimse, aile içinde alacağı kötü haber karşısında yıkılır. Bu rüya hanede çıkacak cenazeye, mal kaybetmeye, göz yaşı dökmeye yorumlanır.

Rüyada vahşi hayvan tarafından ısırılmak rüyayı gören kişinin düşmanlarına karşı üstünlük sağlayarak başarısını her daim duyuracağına işaret edilir. Kişinin rüyasında vahşi hayvan avladığını görmesi, yakın zaman da bulunduğu mevkiden yükselerek kariyer hayatında önemli adımlar atacağına yorumlanır. Vahşi hayvan rüyası bazen de gören kişinin telafisi olmayan hatalara yer vererek sevdikleri insanları hüsrana uğratacağına, onların güvenlerini ve sevgilerini kaybedeceğine sembol edilir.

Rüyada vahşi hayvanla konuşmak kişinin düşmanlarını kendi elleriyle yaratarak ileriye dönük olabilecek her türlü kötülüklere zemin hazırlayacağına yorumlanır. Rüyasında vahşi hayvan beslediğini gören kimse sevdikleri insanların uyarılarını dikkate almayarak kendi doğruları peşinde giderek kurulu olan güzel hayatını kendi elleriyle yok ederler.

Rüyada vahşi hayvanlardan korkmak rüya sahibinin toplumdaki saygınlığını tekrar kazanarak başarılı işlere öncülük etmesine, insanların kazançlarını hayırlı işlerde kullanmasına vesile olarak öncülük etmesine yorumlanır. Rüyasında vahşi hayvan sevdiğini gören kimse, yaşadıkları kötülüklere rağmen yinede acıma duygusunu yitirmemiş insanlara sevgi dolu gözlerle bakmayı sürdürmüştür.

Rüyada vahşi hayvanların arasında kalmak vahşi hayvanlar rüyası birden fazla düşmana işaret olup sizi bekleyen kötü günlere, rızkınızı kesilmesine vesile olacak insanlara yorumlanır. Rüyasında birden fazla vahşi hayvan gören kimse, her türlü saldırıya açık, vakıf kimsedir. Bu rüya bazen de yolculuğa çıkmaya, kötülüklerden uzak durmaya, sizi ve sevdiklerinizi mutlu kılacak olan aile hayatına işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan görmek, kişinin çalışma hayatında rakiplerine karşı iyi planları olmayan, onların geleceğini kötü olarak yönlendirmeye çalışan kişi olarak nitelendirilir. Rüyada vahşi hayvan saldırısından kurtulmak, diğer yoruma göre ise de rüya sahibinin sadece ticari hayatında değil çevresinde onun için iyi düşünmeyen, içten pazarlıklı dostlarının olduğu, onlardan bir zarar göreceği rivayet edilir.

Rüyada vahşi hayvan saldırısından kurtulmak Ünlü İslam rüya alimleri, şu şekillerde yorumlanmaktadır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyasında vahşi hayvanı gören kişi, doyumsuz, hayatında hiç bir şeyden memnun kalmayan, sürekli olarak aç gözlülük yapan, herkesin hakkına tecavüz eden biri olarak söylenir.

Rüyada vahşi hayvan öldürmek rüya sahibinin gelecekle alakalı sürekli olarak kaygısı güden, rızk için insanlara kulluk eden, bu uğurda haksızlık yapan, para için her şeyi yapan, sadece mal, mülk için yaşayan birine işaret eder.

Rüyada vahşi hayvan beslemek, insanı gelecekte iyi şeylerin beklemediğini, kendisi için iyi şeyler yapmadığını, sürekli olarak günah işlediğini, yeme, içme ve çiftleşme dışında bir şey yapmayan, sadece nefsine hizmet eden biri olarak ifade edilir. Kişinin günahlarından bir an önce vazgeçmesi ve tövbe etmesi tavsiye edilir.

Rüyada vahşi hayvan kesmek, insana bela olan günahlardan, kişilerden, işlerden uzaklaşmak olarak bildirilir. Başka bir yoruma göre ise de sağlık sorunlarının bitmesine, beyninde tümör olan birinin tümörün yok olmasına, vücutta bulunan kötü hücrelerin yok olmasına, daha sağlıklı bir yaşama delalet eder.

Rüyada vahşi hayvan yavrusu görmek, rüya sahibinin çocuklarından, yeğenlerinden birinin tehlikeli işler yapan insanlarla birlikte olduğuna yorumlanır. Yanlış yollara sapma ihtimalinin olduğu, uyuşturucu, esrar gibi kötü bataklıklara düşeceği söylenir. Başka bir yoruma göre ise de kumar oynayan, borç batağına saplanan hayırsız evlat olarak yorumlanır. Kişinin evladına ya da yeğenlerine bu konularda öğütlerde bulunması ve o tür yerlerden uzak tutması önerilir.

Rüyada vahşi hayvan avlamak, İş dünyasında çok büyük bir rakibi alt etmek, spor müsabakasında finalde güçlü rakibi yenerek şampiyon olmaya işarettir. Uzun uğraşlar verilen sınavı kazanmak şeklinde tabir edilir. Sebat ve sabır etmeden hiç bir şeyin elde edilemeyeceği mesajı verilmektedir.

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak, eve hırsız girileceğine, bela ve musibetlerin olacağına, başkaları tarafında darp edilme olarak açıklanır. Gerçek hayatta, başkasına karşı yapılan bir hata var ise, ya da günah işleniyor ise derhal vazgeçilmelidir.

Rüyada vahşi hayvan öldürmek, hayatta karşılaşılacak olan problemlerin üstesinden gelinmesi, ölüm, hastalık gibi zor imtihanlardan geçip. Daha sonrasında mutluluk ve huzura erişileceği yönünde yorum yapılır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1847