Rüya tabiri ara

Rüyada Vadi Görmek

Şubat 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada vadi görmek, işinde göstermiş olduğu çalışmaları ile zirvenin en tepesinde olacağına, başarısının getirdiği bol kazanca, mutluluğa işaret eder. Rüyada vadiye bakmak rüya sahibinin hayattan istediği her şeyi fazlası ile elde edeceğine ve şansının her zaman yaver gideceğine yorumlanır. Rüyada vadiye inmek rüya sahibinin hayallerinin ötesinde bir mal varlığına sahip olacağına ve zenginliği ile herkesin diline düşeceğine yorulur. Rüyada vadide ev görmek, rüya sahibinin gönlünün zengin olacağına ve hidayete ereceğine, toplum tarafından güzel sözler ile anılacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir elinin kazandığı kadar diğer elinin dağıtacağına ve hayır duaları ile uzun ömürlü yaşayacağına alamet eder.

Rüya sahibinin aklı başında bir insan olup hayatını çizdiği doğrultuda yaşayacağına işaret eder. İş hayatındaki disiplinli ve çalışkan oluşu her zaman kazanmasına yardımcı olacak, emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin aklı ve zekasının üstünlüğü kadar kalbinin de alçak gönüllü olacağına delalet eder.

Rüyada vadiye bakmak rüya sahibi insanların adeta umut kapısı olacak ve yaptığı hayırlar ile adından söz ettirecektir. Allah’ın sevilen kulları arasında hidayete erecek ve kendini bu yola adayacaktır. İnsanlardan aldığı hayır duaları ile her zaman işleri rast gidecek ve rızkı dahada bollaşacaktır. Büyük alimlerimizden İmam-ı Nablusi görülen bu rüya ile ilgili çok güzel ve hayırlı yorumlarda bulunmuştur.

Rüyada görülen vadi büyük ve güzel ise, çayırlı ve sulu ise, hayır, bereket, kısmet, şans, iyilik, devlet ve ikbal ile tabir edilir. Maddi bolluğa ve manevi huzura kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kulun ettiği duaların kabul olacağına, gönül ferahlığına ve huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada yeşil vadi görmek, kişinin hayatı boyunca şansının ve kısmetinin her daim açık olacağına, kimseye el açmadan, muhtaç olmadan huzur içinde hayatını süreceğine delalet eder. Anne ve babasının hayır dualarına nail olacağına, kursağından geçen her lokmanın alın teri dökülerek kazanılan helal lokma olacağına alamet eder. Ömür boyu yüzünün güleceği işlere imza atacağına ve mutlu bir izdivaç yapacağına yorumlanır.

Rüyada vadide yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca karşısına çıkacak bütün engelleri kendi gücü ve zekası ile bir bir aşacağına delalet eder. Görülen bu rüya güç ve kudrete işret eder. Rüya sahibinin hedeflerinin olduğu bu yolda hiç yılmadan ve yıkılmadan ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada vadide olduğunu görmek, rüya sahibi bekar ise, yakın zamanda yapılacak hayırlı bir evliliğe, iş sahibi ise, devlet kapısından geçeceğine, başarılarının artacağına yorumlanır.

Rüyada vadiden uçtuğunu görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve yaşadığı sorunları her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Kişinin hayat mücadelesine karşı gücünü kaybedeceğine, kolay pes ederek umutlarının yıkılacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4103